Sinan Akçıl'dan hodri meydan!

Sinan Akçıl, eski sevgili olduğu İzel'i ikna ederek stüdyoya sokmayı başarmıştı. 'Teşekkürler Sevgilim' şarkısı için stüdyoya giren İzel, Akçıl için "Bana hayat, nefes verdi" demişti.

Magazin

Sinan Akçıl'dan hodri meydan! Sinan Akçıl, önceki gecce İstinye Park'ta objektiflere takıldı. Gecce yarısı dünyaca ünlü bir mağazayı açtıran şarkıcı, gazetecilerin kendisini görüntülemesiyle şaşkınlık yaşadı. “Uzun aradan sonra ilk kez boşum. Çok çalışıyorum. Anca kendime zaman ayırıp AVM’ye geldim” diye konuşan Akçıl, bir süre alışveriş yaptı. İşlerini halledip aracına yönelen şarkıcı, Sevgililer Günü için çıkaracağı çalışmanın tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.


Akçıl, 15 yıl önce aşk yaşadığı İzel için ‘Teşekkürler Sevgilim’ adlı bir parça yazmıştı. Bir döneme adını yazdıran İzel’in altı yıl sonra stüdyoya girmesini sağlayan şarkıcı, “14 Şubat Sevgililer Günü için başkası şarkı yapmaya çalışmasın. Çünkü İzel’le benim çalışmam kasıp kavuracak ortalığı. Onun duygusu bu parçaya çok işledi” sözleriyle iddiasını ortaya koydu.

İzel'den Sinan Akçıl itirafı!

İzel'den Sinan Akçıl itirafı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: