Sinan Akçıl'ın 1001 geccesi!

Bugüne kadar çıkardığı albümleri, sanatçı dostlarına verdiği şarkılarıyla ses getiren ve çok konuşulan Sinan Akçıl, DMC etiketi ile çıkacak olan yeni single’ı "1001 Gecce’’ yi sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Sinan Akçıl'ın 1001 geccesi! "1001 Gecce’’şarkısı için Akçıl; arada kalan ve ilişkilerinde bir mutlu, bir mutsuz olan ama birbirlerinden vazgeçemeyen aşıkların hikayesini anlattığını ve 2016 yılının herkese aşk getirmesini dilediğini söyledi.

’1001 Gecce’’ şarkısının söz ve müziği Akçıl’a düzenlemesi ise Mert Ali İçelli’ye ait.

1001 Gecce geri sayımı…
Ünlüler geri sayımda…

Akçıl’ın yılbaşı geccesi çıkaracağı şarkısı için yakın arkadaşı olan bir çok ünlü isim de yayınladıkları videolarla geri sayım başlattı. Geri sayım yapan ünlüler; Ajda Pekkan, Hülya Avşar, Beyaz, Ebru Gündeş, Emel Sayın, Emre Karayel, Demet Akalın, İrem Derici, Funda Arar, Burak Tozkoparan, Leyla Tanlar, Hakan Altun, Ahmet Çakar, Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz, Hakan Hepcan, Cengiz Semercioğlu, Cengiz Abazoğlu, Erkan Petekkaya ve Ebru Şallı…

Akçıl’ın yeni single fotoğraflarını Serhat Hayri, video klibini ise bir çok sinema filminde de imzası olan Biray Dalkıran çekti.

"1001 Gecce’’ şarkısı ilk kez, Akçıl ve Ajda Pekkan’nın Uçankuş TV'de yaptıkları "Süper Cumartesi" yılbaşı özel ve NTV yılbaşı özel programında yayınlanacak.

"1001 Gecce’’ single albümü 1 Ocak itibari ile tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda…

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: