Sinan Akçıl'ın sevgilisi Otilia Müslüman mı oluyor?

Sinan Akçıl, dünyaca ünlü Romanyalı şarkıcı Otilia ve Michael Kuyucu CRI TÜRK’te bir araya geldi ve bilinmeyenleri anlattı.

Magazin

Sinan Akçıl'ın sevgilisi Otilia Müslüman mı oluyor? Uzun zamandır şarkıcı Otilia ile aşk yaşayn Sinan Akçıl ilişkisini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği sözü anlattı; Akçıl , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın sanatçılara verdiği iftar yemeğinde kendisine verdiği söz hakkında ilk kez detay paylaştı. Ünlü şarkıcı “Geçtiğimiz hafta iftar yemeğinde Sayın Cumhurbaşkanımız bana, "Nasıl gidiyor, güzel haberlerin var mı?" dedi. Olacak inşallah, merak etmeyin sözüm olsun dedim; ama bir zamanlama vermedim.'


Romanyalı şarkıcı Otilia ile aşk yaşayan Akçıl; 'İlişkimde Otilia’nın da fikirlerine çok saygı duyuyorum. Çünkü onda bir Müslüman olma düşüncesi de var. Öyle bir şey olursa, bütün dünya üzerinde güzel bir örnek oluşturacak. Çünkü onun dünyadaki şöhreti çok yüksek olduğu için örnek olabilecek bir çift olabiliriz. O da neden olmasın, belki de evliliğe gideriz” dedi.


Otilia Müslüman olmayı düşünüyor

Sinan Akçıl kız arkadaşım bana bunu bu sabah söyledi, "Müslüman olmayı düşünüyorum." dedi. Tabi ki bunu zaman gösterecek. Dünyada bu kadar tanınmış bir kızın da bu misyonu üstlenmiş olması, bize gerçekten çok büyük güzellik katacaktır.” diyerek Otilia’nın Müslüman olmayı düşündüğünü ilk kez kamuoyuna açıkladı.


KAYNAK: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: