Sinan- Burcu Özen çifti muhteşem bir düğünle evlendi!

Ünlü sanatçı Sinan Özen, 2 yıldır birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal ile Ataşehir’de bir otelde muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliklerini Behice Akkaya, Asım Cengiz, Hamdi Topçu, Reşat Cevahir, Barış Kartal üstlenirken, nikahı Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün kıydı.

Magazin

Sinan- Burcu Özen çifti muhteşem bir düğünle evlendi! Geccede Sinan- Burcu Özen’i yakın dostlarını yanı sıra Eda- Metin Özülkü, Cengiz- Fadime Kurtoğlu, Müge Anlı, Hami Mandıralı, Arif Verimli, Afrikalı Ali ve Hopdedik Ayhan yalnız bırakmadı. Gezegen Mehmet ise, jest yaparak gecenin sunuculuğunu yaptı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tebrik telgrafı gönderdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlama mesajında ise ‘Çıktığınız bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeniz temennisiyle sizlere iki cihan saadeti diler, beraberliğinizin iki aileye de mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim’ ifadeleri yer aldı. Çift ilk dansını Sinan Özen’in ‘Sana Bir Şey Olmasın’ adlı şarkısıyla yaptı.

‘KENDİSİNİ HEP SEVMİŞTİM’

Nikah kıyıldıktan sonra evlilik cüzdanlarıyla birlikte basına poz veren çiftten Sinan Özen, hislerini ‘Güzel bir duygu. Cümleleri kurmakta zorlanabilirim ama hayatın bize sunduklarını yaşıyoruz. Evlilik her canlının tatması gereken bir duygu. Tadacak zaten. Bu işin latifesi... İyi niyetlerle bir hayat yolculuğuna çıktık’ cümleleriyle paylaştı.

Kendisine ilk dans şarkıları ‘Sana Bir Şey Olmasın’ sorulan Özen ‘Burcu’yla biz ilk tanıştığımızda ben stüdyo çalışmasındaydım. Bu şarkıyı o çok sevdi ve ‘Bizim şarkımız olsun dedi. O şarkı bizi bu noktaya getirdi. Sevenlerin duygusuna da ortak olsun’ cevabını verdi.

Özen, tanışma hikayelerini ise ‘Tanışmamız çok enteresan. Bir programa tesadüfen katıldık. Sonlara doğru bana bir istek geldi. Şarkı: Ağzını Yerim. ‘Kim istiyor?’ dedim, ‘Hanımefendi’ dediler. Ben de klasik her zamanki esprili tarafımla ‘Ben senin ağzını yerim’dedim. Öyle derken buraya kadar geldik’ diyerek esprili bir şekilde anlattı.

Gelin Burcu Özen ise ‘Çok heyecanlıyım, mutluyum. Game Over. Dileğimiz, uzun ve sağlıklı bir ömür ve sonuna kadar hayatımızı birlikte geçirmek. Ben zaten kendisini dinliyorum ve hep sevmiştim’ sözleriyle mutluluğunu paylaştı.

GECCEDEN NOTLAR:

* Gecenin sunuculuğunu üstlenen Gezegen Mehmet lakaplı Mehmet Akbay, ‘İlk defa bir düğünde sunuculuk yapıyorum. Sinan benim kardeşim. Gerçek bir ilişki, gerçek bir evlilik ibadet gibidir. İnsanı kötülüklerden korur. Sinan’ın artık koruyucu bir kalkanı var, Burcu var’ cümleleriyle herkesi duygulandırdı.

* Çiftin nikahı esnasında ‘Evet’ diyerek evliliği kabul ettikleri sırada gelin Burcu Özen, Sinan Özen’in ayağına bastı. Nikah cüzdanını nikah memurundan teslim alan eşini Sinan Özen alnından öperek kutladı. Çift büyük alkış aldı.

EDA- METİN ÖZÜLKÜ İKİ ŞARKI SÖYLEDİ

Davetliler arasında bulunan Eda- Metin Özülkü çifti‘Samanyolu’ ve ‘Seninle Olmak Var Ya’ şarkılarını söyledi. Metin Özülkü ‘30 yıllık dostluğumuz var. Sektör içindeki en yakın kardeşlerimden. Yaklaşık 25 senedir bugünü konuşuyorduk. Sonunda çok şükür o gün geldi. Biz 32 yıldır beraberiz, inşallah onlar da ömürlerinin sonuna kadar beraber olur’ diye konuştu. Mutlu evliliğin sırrı sorulan Metin Özülkü ‘Sinan da bu tarz bir evlilik yapacaktır, o da günlük hayatın içerisinde göz önünde olan birisi değil. Bu koruyucu bir durum. Yaptığımız iş müzik ama çok gerekmedikçe ortada olmuyoruz. Bazı şeyleri daha saklı ve gizli tutabiliyoruz. Bu hem insanın kendi ömrünü, hem ilişkilerin ömrünü uzatıyor’ dedi. Eda Özülkü de ‘Ben dişi kuş olarak mutluluklar diliyorum. En az bizim kadar mutlu olsunlar. Anlayış, sevgi, güven içinde bir evlilikleri olsun’ temennisinde bulundu.

BIÇAK ALTINA YATACAK

Geceye eşi Fadime Kurtoğlu ile katılan Cengiz Kurtoğlu ‘Sinan çok iyi bir karar verdi. Vatana millete sağlıklı evlatlar yetiştirsin. Kendisiyle konuştum heyecanlı, ufak ufak tüyolar verdim. Uzun evliliğin sırrı hakkında... Arada hanım ve koca arasında ufak tefek tribülanslar oluyor ama karşılıklı sevgiyi, göz nurunu, kalbin güzelliğini eksik etmeyince bu iş sonsuza dek sürüyor ‘ açıklamasında bulundu. Kendi hikayesini de paylaşan Kurtoğlu sanat dünyasından bazı isimlere de atıfta bulunarak ‘Fadime’ye bir Fadime’yi okudum, şarkı yapmadım da. Onu çay toplarken ben köyden aldım. Aynı köydeydim, aynı toprağın insanı olduğumuzdan sadıklık biraz da oradan geliyor. Bir Hakan Altun kaldı. Beyazıt da sakalları, saçları ağarttı biraz değil mi? İnşallah karşılarına düzgün insanlar çıkınca, doğru kararı vereceklerdir’ dedi. Sanatçı, ‘6-7 kilo verdim, bu pantolon olmuyordu bana. Hocamla görüştüm, sahnelerde daha güzel, daha dik durmak için ufaktan bir bıçak lazım. Düşünüyorum, Fakı Akın hocamla devamlı istişaredeyiz. İnşallah sağlıkla sıhhatle geçer bu ameliyat, daha zayıf çıkarım karşınıza’ diyerek ameliyat olacağını söyledi.

DAMAT HERKESİ HORONA DAVET ETTİ

* Pasta kesildikten sonra Rizeli olan damat Sinan Özen sahneye çıkarak tüm davetlileri horona davet etti. Kemençe sesleri arasında horon tepen davetliler, renkli bir geceye imza attı.

* Sinan Özen, düğün sonunda sahneye çıkıp gelinin gözlerinin içine bakarak ‘Seni Çok Ama Çok Seviyorum’isimli şarkıyı canlı seslendirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: