Sinan Özen, Ajda Pekkan'a meydan okudu

Ajda Pekkan ve Ata Demirer gibi Türk Sanat Müziği albümü hazırlayan Sinan Özen, Bugün Gazetesi’nden Okan Işık’a konuştu.

Magazin

Sinan Özen, Ajda Pekkan'a meydan okudu Sinan Özen, müzik kariyerinin 25. yılında Türk Sanat Müziği albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Mayıs’ın ikinci haftasında piyasaya çıkaracağı 17. albümüyle iddialı olduğunu belirten ünlü şarkıcı, Türk Sanat Müziği albümü hazırlayan Ajda Pekkan’a meydan okudu. Pekkan’ın hazırladığı alaturka albümünde Muazzez Abacı ile düet yapacağını açıklaması büyük ses getirmişti. Pekkan’ın bu açıklamasına da değinen Özen şöyle konuştu:

“Ben de ismini henüz açıklamadığım çok özel bir isimle düet yaptım. Pekkan ve Abacı düetinden çok daha fazla ses getireceğine inanıyorum. Benim düetim onlarınkini döver. İyi olan kazansın.” Stand-up tadında bir konser projesi olduğunu da açıklayan Özen, Ata Demirer’e rakip olacağını belirterek, “Mizah benim işim" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: