SİNEM KOBAL DÜĞÜN İÇİN KAMPA GİRDİ!

İspanya'nın Atletico Madrid takımında oynayan Arda Turan’la yakında evlenecek olan oyuncu Sinem Kobal, düğün günü formda görünmek için hazırlıklara başladı. Zaten zayıf olan Kobal, buna rağmen tedbiri elden bırakmıyor.

Magazin

SİNEM KOBAL DÜĞÜN İÇİN KAMPA GİRDİ! Çeşme'de Demet Akbağ ve Zafer Çika çiftiyle tatil yapan genç oyuncu, tıpkı müstakbel eşi gibi kampa girdi. Kobal, fit görünmek için sabah çok erken uyanıp yarım saat denizde yüzüyor. Genç oyuncu güneş etkisini azalttığında da sahilde voleybol oynuyor. Sinem Kobal günü koşarak bitiriyor.

Sağlıklı beslenmeye her fırsatta dikkat ettiğini söyleyen Kobal, düğün gününe kadar çok sevdiği kızartmalardan da uzak duracağını ifade etti.Kobal'ın yakın arkadaşlarına "Göbeğimin çıkmasından çok korkuyorum. Bütün yediklerim göbeğime gidiyor. Düğüne kadar yağlı yiyeceklerden uzak duracağım" dediği öğrenildi.

Saçlarının parlaklığıyla dikkat çeken Sinem Kobal bunu yılan yağına borçlu olduğunu söyledi. Kobal "Aktarlarda satılan yılan yağı ile saç bakımı yapmanın faydasını görüyorum. Hem saçı besliyor hem de uzamasını hızlandırıyor. Yağın kokusu biraz kötü ama buna değiyor” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: