Sinem Kobal ekranlara dönüyor!

Arda Turan'la kısa süre önce ayrılan Sinem Kobal, arkadaşı ve yeğeni Ali'yle Aqua Florya AVM' de objektife yansıdı.

Magazin

Sinem Kobal ekranlara dönüyor! Arda Turan‘ın Galatasaray – Trabzonspor maçı için İstanbul’a gelmesine rağmen geldiğinden haberi olmayan Sinem Kobal yeğeniyle alışveriş yaptı. Ayrıldıktan sonra verdiği kilolarla dikkat çeken Sinem Kobal, AVM’ de tüm mağazaları tek tek dolaşarak alışveriş yaparken, ekranlara yeniden döneceğinin sinyalini verdi. Arda Turan ile evlilik hazırlıkları yaptığı için kariyerini ikinci plana atarak bütün teklifleri reddeden Kobal’ın nişanlısı ile yaşadığı sorunlar sonrası yeniden ekranlarda yerini alacak.

TÜRK SİNEMASI İYİ YOLDA
Kobal, yeni projelerle ekranlara geleceğini projeler netleştiğinde açıklayacağını söyledi.Yeni vizyona giren birkaç filmi izlediğini ve beğendiğini söyleyen Kobal, Türk Sineması’ nın gün geçtikçe daha iyi filmler yapıldığını söyledi. Arda Turan ile ilgili sorumuza bu soruyu geçelim diyerek cevap vermek istemeyen Kobal, akşam yemeğini yedikten sonra AVM’ den ayrıldı.


Sözcü
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: