SİNEM KOBAL GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Genç oyuncu Sinem Kobal, dizi sektöründe kuşak değişiminin yaşandığını söyledi ve ekledi: "Gümbür gümbür geliyoruz."

Magazin

SİNEM KOBAL GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR Şu sıralar "Issız Adam" Cemal Hünal'la birlikte "Romantik Komedi" isimli filmde rol alan Sinem Kobal, Boğaz'da kahvaltı yaparken Mega Magazin'in sorularını yanıtladı. Yeni filmi hakkında ser verip sır vermeyen güzel oyuncu, "Süpriz olsun istiyoruz. Karakterlerin ve senaryonun sır kalması gerekiyor bir süre daha" diye konuştu. Filmin çekimleri bittikten sonra yeni dönemde herhangi bir dizide yer almayacağını söyleyen Kobal, sezonun ikinci yarısında bir projede yer alabileceğinin de sinyallerini verdi.

Son iki yıldır dizi sektöründe bir kuşak değişiminin yaşandığını söyleyen Sinem Kobal, "Gümbür gümbür genç bir kuşak geliyor. Genç meslektaşlarımın hemen hepsini beğeniyorum" diyerek, en beğendiği oyuncunun, "Okul" filminde de birlikte rol aldıkları Melisa Sözen olduğunu belirtti. Uzun süre beraberlik yaşadığı Mustafa Sirmen'den ayrıldığını da birinci ağızdan onaylayan güzel oyuncu, kendisini işine verdiğini ve bu yoğunluğun kendisini mutlu ettiğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: