SİNEM KOBAL HERKESİ TEHDİT ETTİ

Selena dizisiyle genç yaşta şöhreti yakalayan Sinem Kobal 6 senesini verdiği baleden sonra Aikido sporuna ağırlık verdi. Japonlar'ın sopa ve kılıçla olduğu kadar savunmaya da yönelik vücut hareketlerinin olduğu bu spor Samuraylar'a ait olarak da biliniyor. Japonlar’ın da taktir ettiği ünlü aikido ustası Sevgi Aksoy'dan dersler alan Sinem Kobal, dizideki karakterinin dövüşçü olması üzerine bu spora başlamış. Ancak, asıl bu sporu merak etmesinin nedeni Amerikalı ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun 'Kill Bill' filmi olmuş.

Magazin

SİNEM KOBAL HERKESİ TEHDİT ETTİ Uma Thurman'ın başrolünde oynadığı filmde Samuray kılıcıyla intikamını alan bir karakterden etkilenen Kobal, büyük bir istekle hocasının her istediğini yapmaya gayret etmiş. Güzel oyuncu daha sonra şöyle konuştu: 'Bu sporun disiplin ve güven duygusunu çok beğeniyorum. Eskiden her şeyden korkardım. Ama bu duygum yok oldu. Bana dokunmaya kalkan cezasını bulur.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: