SİNEM KOBAL VE SAYIŞMAN YAKINLAŞTI MI?

Sinem Kobal ile Tolgahan Sayışman'ın Kral TV Müzik Ödülleri törenindeki yakınlaşması; herkesin diline düştü. Davette birbirlerinden bir an olsun ayrılmayan ikilinin aşk dolu bakışları 'Yeni bir ilişki mi?' yorumlarına yol açtı...

Magazin

SİNEM KOBAL VE SAYIŞMAN YAKINLAŞTI MI? SİNEM HAYATA DÖNDÜ
Evlilik planları yaptığı, uğruna kariyerinden vazgeçtiği Arda Turan'ın ihanetiyle sarsılan Sinem Kobal, hayata döndü! Önceki akşam düzenlenen Kral TV Müzik Ödülleri'ne katılan güzel oyuncu; şıklığıyla olduğu kadar Tolgahan Sayışman yakınlaşmasıyla da gecceye damga vuran isimlerdendi. Sinem Kobal, ödül vermek için sahneye Sayışman ile birlikte çıktı.

DEMET'TEN ONAY ÇIKTI
Davet boyunca da birbirlerinden bir an olsun ayrılmadıkları konuşulan ikili, sahnede de hayli samimi görüntüler sergiledi. Demet Akalın'ın da birbirine çok yakıştırdığı Sinem Kobal ile Tolgahan Sayışman'ın birbirlerine telefon numaralarını verdiği öğrenildi. Sayışman; daha önce de Serenay Sarıkaya, Özge Ulusoy ve Merve Boluğur ile aşk yaşamıştı.

TWITTER'IN GÜNDEMi!
Birlikte ödül vermek için sahneye çıkan Sinem Kobal ile Tolgahan Sayışman için twitter'da; "Birbirlerine çok yakıştılar, aralarında aşk olursa çok güzel olur" gibi yorumlar yapıldı.

Takvim
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: