Sinem Kobal 'yüksek ücret' itirafı!

Sinem Kobal, hakkında çıkan Romantik Komedi Üç filminin yapılamama sebebinin kendisinin yüksek bir ücret istemesi olduğu yönündeki haberleri yalanladı.

Magazin

Sinem Kobal 'yüksek ücret' itirafı! Sinem Kobal, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan, Burcu Kara, Gürgen Öz, Begüm Kütük, Cemal Hünal'ın başrollerinde yer aldığı Romantik Komedi isimli film beğenilince ikincisi de çekilmişti. Serinin üçüncü filminin de yapılacağı açıklanmış fakat sonradan çekilmeyeceği duyurulmuştu.

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftine şok!

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftine şok!Filmin yapılamama sebebinin Sinem Kobal'ın yüksek bir ücret istemesi olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Kobal önceki gün Dolunay Soysert'in, Toy'daki oyunu "Kul" un prömiyerine katıldı. Oyuncuya burada bu iddialar soruldu. Filmin yapılamama sebebinin kendisiyle bir ilgili olmadığını söyleyen Sinem Kobal, "Benim için önemli olan iyi senaryolar içerisinde yer almak. Altan’ın projeden ayrılması ile senaryoda yapılan değişiklik ikna edici olmadığından geçtiğimiz yıl proje rafa kalkmıştı. Bu sene proje tekrar gündeme geldi ancak henüz senaryonun son hali henüz ulaşmadı. Geldiği zaman okuyup, değerlendireceğim” dedi.

Bergüzar Korel ve Sinem Kobal'dan iddialara yanıt!

Bergüzar Korel ve Sinem Kobal'dan iddialara yanıt!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: