Sinem Kobal'dan 'Romantik Komedi' açıklaması!

'Romantik Komedi 3' filmi Engin Altan Düyatan'ın projeden çekilmesi üzerine geçtiğimiz yıl çekilememişti. Filmin bu yıl çekilmesi bekleniyordu ama çekimlerin yeniden ertelendiği öğrenildi. Bu durum üzerine Sinem Kobal da projede artık yer almaktan vazgeçtiğini duyurdu.

Magazin

Sinem Kobal'dan 'Romantik Komedi' açıklaması! İşte Sinem Kobal'ın menajerlik şirketi aracı ile yaptığı açıklama;

"Sinem Kobal ve “Romantik Komedi 3” filmi süreci ile ilgili açıklamamızdır;

Romantik Komedi serisi, oyuncumuz Sinem Kobal’ın severek içinde olduğu, gişe başarısı yakalamış filmlerdir. İki yıldan beri bu serinin devam filmi niteliği taşıyacak olan “Romantik Komedi 3” filmiyle ilgili yapım şirketi Boyut Film ve proje süpervizörü Ceren Aslan ile kendilerinin talebiyle çeşitli görüşmelerimiz oldu. Bu süreçte medyada konu ile ilgili yapılan, duyumlara dayanan ve hiçbir kaynağa dayandırılmayan haberlerde oyuncumuz Sinem Kobal'ın fotoğrafı ve ismi kullanıldı . Çoğu gerçek dışı olan bu haberlerle ilgili bir açıklama yapmak gereği doğdu. Sinem Kobal, bugüne kadarki her aşamada görüşmelerini projenin tasarımcısı Ceren Aslan ve senaristi Aslı Zengin ile senaryo üzerine yapmıştır ve tüm görüşmeler tarafların projeye olan inançları yüzünden son derece olumlu sonuçlanmıştır.

Sinem Kobal'a kötü haber!

Sinem Kobal'a kötü haber!Filmin Yapım şirketi sahiplerinden ve yapımcısı Murat Tokat ile her türlü şartta anlaşılmış, ekibe yeni erkek oyuncu dahil edilmiş ve 1 Temmuz'da sete çıkmak üzere sözleşmeler imza aşamasına gelmiştir.

Yapım şirketi sahibi Murat Tokat, 15 Haziran'da telefonla arayıp filmin çekimlerini çeşitli sebeplerden dolayı iptal ettiklerini bildirmiştir.

Bunların hiçbirinin muhatabı Sinem Kobal veya şirketimiz değildir. İki kez olmak üzere proje sete çıkma aşamasına kadar getirilip, iptal edilmesi sebebiyle Boyut Film’in yürüttüğü “Romantik Komedi” süreci bizim için sona ermiştir.

Saygılarımızla,
İd iletişim"

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu'nun doğum gününü böyle kutladı!

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu'nun doğum gününü böyle kutladı!Sinem Kobal: Şu an evliliğimizin ve aşkın tadını çıkarıyoruz!

Sinem Kobal: Şu an evliliğimizin ve aşkın tadını çıkarıyoruz!Makyajsız güzel Sinem Kobal!

Makyajsız güzel Sinem Kobal!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: