Sinem Umaş'tan şoke eden iddialar! "Şeyma Subaşı ile Çağatay Ulusoy..."

"Gelinim Olur Musun?" programıyla adını duyuran Sinem Umaş, Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın ayrılığı ile ilgili çok ilginç iddialarda bulundu.

Magazin

Sinem Umaş'tan şoke eden iddialar! "Şeyma Subaşı ile Çağatay Ulusoy..." Bir döneme damga vuran ‘Gelinim Olur Musun?’ ile tanınan Sinem Umaş, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın boşanma haberlerinin ardından çok çarpıcı iddialarda bulundu. Umaş onaylı twitter hesabından önce şöyle bir tweet paylaştı:

"Şeyma Subaşı aylar önce Çağatay Ulusoy'la bir mekanda eğlenip sonra evine gitmişler ve kameralara yakalanmışlardı Acun bu haberi asla yayınlatmadı ben de şaşırmıştım oha neden boşamıyor diye. Acun da bu sırada Defne Samyeli'nin kızına Londra’da ev almış. Vallahi billahi rezillik."


Boşanma haberleri sonrası Şeyma Subaşı'dan ilk paylaşım

Boşanma haberleri sonrası Şeyma Subaşı'dan ilk paylaşım"ACUN MEDYADAN ARADILAR, DAVA EDECEKLER"

Daha sonra attığı bu tweet'i silen Sinem Umaş bu kez de başka bir iddia da daha bulundu. Acun Medya'dan kendisini aradıklarını söyleyen Umaş, "Acun medyadan arayıp paylaşımımı silmemi boşanmalarının bu konularla alakası olmadığı söylediler iftira atıyorsunuz dediler. Paylaşımı silmezsem dava edecekler sanırım" şeklinde yeni bir paylaşım yaptı.


Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı boşanıyor!

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı boşanıyor!Zuhal Topal: Acun Ilıcalı algı yaratmaya çalışıyor!

Zuhal Topal: Acun Ilıcalı algı yaratmaya çalışıyor!Şeyma Subaşı: Ben 'It girlm'üm!

Şeyma Subaşı: Ben 'It girlm'üm!Şeyma Subaşı: Acun'un dört çocuğu var ama hala istiyor!

Şeyma Subaşı: Acun'un dört çocuğu var ama hala istiyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: