SİNİRLENİP PROGRAMA KATILMADI

Mehmet Ali Erbil, dün gece ilk bölümü yayınlanan 'Gülben Ergen'le Sürpriz'e son anda katılmayacağını açıklayıp stüdyoyu terk etti.

Magazin

SİNİRLENİP PROGRAMA KATILMADI  Atv stüdyolarına gelen Mehmet Ali Erbil, ekranda alt yazıda programın diğer konuğu Hüsnü Şenlendirici'nin adının kendi adından önce geçtiğini görünce gereksiz yere sinirlendi. Ve arabasına atlayıp kanalı terk etmeye kalktı. Erbil'in peşinden koşarak kendini şovmenin arabasının önüne atan program yapımcısı Okan Bayülgen'in de ikna çabaları boşa çıktı. Bayülgen'in üzerine arabasını sürüp geçmeye çalışan Erbil bu çocukça davranışı ile komik duruma düştü.

Bunun üzerine Erbil'in yerine Okan Bayülgen kendi konuk koltuğuna oturdu ve Gülben Ergen'i ilk geccesinde yalnız bırakmadı. İkili, programın başında Mehmet Ali Erbil'in yaptığı bu tuhaf ve çocukça hareketi izleyicilere anlatarak özür diledi
Sabah
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: