Sınırsız eğlence Supperclub İstanbul'da yaşanır

Supperclub İstanbul, geleneksel eğlence kültürünü ortadan kaldırarak, yeni deneyimler keşfetmek isteyenlere yeni sezonda da kapılarını sonuna kadar açıyor. Sıradışı bir kulüp deneyimi yaşamak ve enerjinizi açığa çıkarmak istiyorsanız Supperclub İstanbul’da yerinizi hemen alın .

Diğer Haberler

Sınırsız eğlence Supperclub İstanbul'da yaşanır İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Supperclub, çarşambadan pazara dolu dizgin süren eğlencesi ve benzersiz sürprizleriyle eğlencede ‘özgürlük’ severlerin karşısına çıkıyor.

Supperclub İstanbul’da her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri “ House Night” gecceleriyle eğlencenin sınırlarını zorlayacaksınız. DJ Hakan Zanbak ve DJ Mehmet Okumuş ile House Music ve interaktif eğlence tarzını birleştiren Supperclub İstanbul; müzik, eğlence ve kuralsızlığın kesişim noktası olmaya devam ediyor.

R&B severleri de unutmayan Supperclub İstanbul'da, her perşembe ve pazar Deejay M-Rush ve DJ Ice eşliğinde yaratıcı bir eğlence anlayışını yeniden keşfedeceksiniz. Şehrin en iyi R&B dj’lerine canlı mikrofon performansları ile eşlik eden “Superfly-Boi ve Miss Jiggy ile doyumsuz bir R&B hiphop müzik keyfi yaşayacaksınız. Supperclub İstanbul’da performans sanatçıları Shafak ve Miss Mei ile de eğlenceniz katlanacak.

Kuralsız eğlencenin vazgeçilmez mekanı haline gelen Supperclub İstanbul, büyüleyici ambiyansıyla yeni sezonda da müdavimlerine müzik ve eğlence dolu sürprizler yaşatacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: