Sıra IOS 7.0.1’de!

Sıra, eksikliklerin ve mevcut hataların giderileceği iOS 7.0.1 sürümünde!

Yaşam

Sıra IOS 7.0.1’de! Apple’ın uzun yıllar tasarımına ve temel özelliklerine dokunmadığı iOS yazılımı güncellendi. Apple’ın yeni nesil ürün ve akıllı modellerini tanıttığı 10 Eylül zirvesinde kullanıcı karşısına çıkan iOS 7, öncesinde gelen sızıntı haberler ve Beta denemeleriyle kullanıcısının gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Canlı renklerin hakim olduğu sade tasarımıyla hitap ettiği kitle sayısını arttırmayı başaran Apple, vaat ettiği yüksek işlem performansı konusunda da oldukça iddialı.

Twitter’ın gündem maddeleri arasındaki yerini koruyan iOS 7 başlığına milyonlarca yorum yapılıyor. Birçok kişiye göre çok renkli bir hal alan yeni işletim sistemi, kimine göreyse oldukça sade ve işlem performansında düşüklüğün yaşandığı öne sürülüyor. Kullanıcı yorumlarına kulak veren Apple, yeni bir güncelleme daha getirmeyi planlıyor.

İyileştirmelerin ve düzeltmelerin yer alacağı yeni sürüm, kullanıcıların şikayetlerine ve mühendislerin deneyimlerine göre şekillenecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: