"SİREN ERTAN İSTANBUL" PARFÜMÜ TÜM BEYMEN MAĞAZALARINDA!

Başarılı moda tasarımcısı Siren Ertan’ın on aydır büyük bir gizlilik ve titizlikle üzerinde çalıştığı son projesi dün gün ışıgına çıktı. Markası ‘Siren Ertan ISTANBUL’un adını taşıyan parfümü, dün 18.00-20.00 saatleri arasında Nişantaşı-Beymen mağazasında verilen davet ile satışa sunuldu.

Magazin

"SİREN ERTAN İSTANBUL" PARFÜMÜ TÜM BEYMEN MAĞAZALARINDA!
Parfümün ambalajından görünebilmesi insanı hemen kendine çekiyor. Şık ve sevimli şişesi gülümsetiyor. Parfümü deneyenler ise esansın insanı mutlu ettiği yönünde birleşiyor.


Siren Ertan geçirdiği sürecini şöyle anlatıyor; ‘Hem esans, hem de ambalaj çalışması parfümerinin kalbi olan Fransa’nın Grasse bölgesinde yapıldı. Bu benim için çok önemliydi. Esans Expressions Parfumees firmasının değerli 'burun'ları ve benim işbirliğimle oluşturuldu. Önce sevdiğim kokuları kendilerine söyledim. Benim her konudaki zevkimi ve tarzımı uzun uzun incelediler. Ve bu çalışmalarının sonucunda bana seçenekler sundular. Tüm bu süreçten sonra vermek istediğim sevgiyi, sıcaklığı ve feminenliği yansıtan bu 'floral oriental' koku ailesini tercih ettik. Parfümüm bence; modadan hoşlanan, ne istediğini bilen, aktif milenyum kadınına çekici ve muzip tatlar katacak’.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: