ŞİRİN ONU FENA SÜRÜNDÜRMÜŞ!

Bir süre önce Şirin Ediger ile 4. evliliğini yapan ve doğacak bebeğini bekleyen Okan Bayülgen, ilk kez bu açıklamaları yaptı.

Magazin

ŞİRİN ONU FENA SÜRÜNDÜRMÜŞ! Kenan Işık'ın atv'deki 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına konuk olan Okan Bayülgen, eşi Şirin Ediger ile tanışma ve flört sürecinde yaşadıklarını anlattı.

İlk kez bu kadar açık konuşan Bayülgen, 'Şu anda evli olduğum kıza deli gibi aşık oldum. Beni süründürdü. Şöhretim falan hiç bir halta yaramadı, aksine bana zarar verdi. Şöhretim, karizmatik hareketlerim vs falan çok zarar verdi' diye konuştu.

Bayülgen, sözlerine şöyle devam etti:

'Çok süründürülmüşümdür, inim inim inletilmişimdir. Sonunda bu kızla sevgili olmayı, daha sonra onunla çocuk yapmayı ve evlenmeyi başardığım için müthiş mutluyum. Bu böyle uzun yıllar gider.'

YAKINDA BABA OLMA DUYGUSUNU NASIL YAŞIYOR?

Bir kaç ay sonra baba olacak olan Okan Bayülgen, erkeklerin bu dönemi nasıl geçirdiğini yine kendi üslubunca anlattı.

'Çocuk beklemek duygusu erkeğin tamamen salak olduğu, hiç bir şey anlamadığı bir dönem' diyen Okan Bayülgen, bakın bu süreci nasıl tarif ediyor:

'Çünkü eşiniz bir fabrika gibi çalışıyor. Yani onun içinde bir fabrika var ve onun içinde bir çocuk imalatı var... Başka birisi böyle bir şeyi imal edecek olsa ki böyle bir şeyi imal eden Allah'tır. Biz de Allah'tan korkuyoruz değil mi? Ee şimdi onun içerisinde bir şey imal oluyor. Herşeyden önce bu kadından Allah gibi korkmamız lazım. Benim düşüncem o...'


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: