ŞİRKETLER KAYAHAN'I PAYLAŞILAMIYOR!

Kayahan'ın bir yılda bestelediği '365 Gün' adlı şarkısının yayın hakkını alabilmek için dört müzik şirketi rekabete girişti!

Magazin

ŞİRKETLER KAYAHAN'I PAYLAŞILAMIYOR! SON DÖNEMİN EN İYİ SLOW'U
Usta dönüyor! Kayahan, üç yıllık suskunluğunu '365 Gün' isimli şarkısıyla bozmaya hazırlanıyor. Dinleyenlerin "Son 10 yılın en iyi slow'larından biri" dediği şarkıyı single olarak çıkarmak isteyen yapımcılar birbiriyle yarışıyor. DMC, Poll Production, On Yapım ve Çınar Müzik; Kayahan'a tekliflerini sundu.

ŞARKI 150 BİN TL EDER İDDİASI
Kayahan'ın tam bir yılda bestelediği şarkının yayın hakkı için müzik dünyasında biçilen değerin 150 bin lira olduğu konuşuluyor. Yılbaşına kadar albümünü çıkarmak isteyen ünlü sanatçı ise şu sıralar kendisine gelen dört teklifi değerlendirip single'ını çıkaracağı firmayı seçmeye çalışıyor.

KAYAHAN'IN KAPIŞILAN SINGLE'I
Kayahan'ın yeni single çalışmasının '365 Gün' isimli şarkısı için, DMC, Çınar Yapım, On Yapım ve Poll Müzik 'kapalı usul ihale'ye girdiler!

150 BİN LİRA
Kayahan, müzik hayatındaki üç yıllık suskunluğunu '365 gün' isimli yeni single çalışması ile bozdu. Sanatçının aynı ismi taşıyan romantik şarkısı için dinleyenler; "Son 10 yılın an iyi slow şarkısı" diyorlar. Eseri kendi şirketleriyle yayınlamak isteyen plak şirketleri birbirleriyle yarışıyor. Hazırlık süreci bir yıl süren şarkının yayın hakkı için biçilen değer ise 150 bin lira. Bu, tek şarkılık bir albüm için verilen en yüksek rakamlardan...

'365 GÜN' ŞARKISININ SÖZLERİ

Sen Sevdanın sultanısın Hem güneşim Hem mehtabımsım 365 gün canım Hayatımın tamamısın Akşamımsın, Sabahımsın Her zamanım, Mekanımsın Ezberledim aşkım Seni Hayatımın tamamısın Alev alev Alev alev Geceleri kuşatıyorsun Alev alev alev alev İsyanları başlatıyorsun Yangın gözlüm Ruhum bilmiyor musun? Yok ortası bu işin Senin için ölebilirim Dudaklarımdasın, dualarımdasın Karanlıktan doğarsın Güneş gibi alev alev
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: