Sırp basınına da yansıdı!

Seda Akgül, 4 Kadın Zamanı adlı programdan ayrılmadan önce Karius ile ilgili bir açıklama yapmış, bu açıklamasıyla olay olmuştu. O açıklama şimdi de Sırp basınına yansıdı.

Magazin

Sırp basınına da yansıdı! Sadece sunuculuğuyla değil, yaşadığı ilişkiler ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiren Seda Akgül, kısa bir süre önce ayrıldığını açıkladığı 4 Kadın Zamanı adlı programındaki açıklamasıyla Sırp basınına da yansıdı.

Programda Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius’a bir göndermede bulunan ve onu öpmek için 3 bin 750 lira verebileceğini söyleyen Akgül’ün bu esprili göndermesi olay olmuş, uzun bir süre magazin basınını meşgul etmişti. O haber şimdi de Sırp basınında yer aldı. Ünlü sunucu yurt dışında yayınlanan haberin linkini sosyal medya hesabından paylaşarak “Arkadaşlar yayında yaptığım basit bir esprinin, (üstelik eniştesine öpücük atan bir hanımla ilgili) sadece sonunu kullanarak beni taaa Sırp basınına kadar çıkardığınız için sitem ediyorum. Ben de sizin gibi haberci kökenli emekçiyim… İyi mi oldu şimdi!” dedi.


Seda Akgül:

Seda Akgül: "70 yaşında da anne olabilirim!"Seda Akgül, faturayı görünce isyan etti!

Seda Akgül, faturayı görünce isyan etti!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: