SİVRİSİNEK KOVUCU GİYSİ ÜRETİLİYOR!

ADV Grup Yönetim Kurulu Başkanı Orakçıoğlu, bir süre önce nanoteknoloji ile üretmeye başladıkları ''leke tutmayan'' gömlek ile satışlarının 3 katı artırdıklarını ifade ederek, ''Sinek kovan giyside de aynı başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum'' dedi.

Magazin

SİVRİSİNEK KOVUCU GİYSİ ÜRETİLİYOR! Nanoteknoloji ile sadece leke tutmayan gömlek ve sivrisinek kovan giysiler değil, ütü problemi olmayan gömlek, serin tutan, doğal klima özelliği veren giysiler de ürettiklerini belirten Orakçıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Bizim ürünlerimizi diğerlerinden farklı kılan, yaşamı kolaylaştıran kumaş özelliklerinin yanı sıra tasarımdaki ayrıcalıktır. Ürünlerimizde tasarım farklılığını ilk bakışta fark etmek mümkün.

Bir başka avantajımız ise kendimize ait üretim tesislerimizin olması. Ürünlerimizin tümünü ülkemizin emeği, iş gücü ile üretiyoruz. Bu çok önemli. Biz Uzak Doğu ürünlerini satan bir firma değiliz. Kendi kalitemizin ön planda olmasını çok önemsiyoruz.

Hem yurt içi hem yurt dışında 130 civarında satış noktamız var. Siz, her şeyi çok iyi yapabilirsiniz, ama satış noktalarınız yoksa, ürünleri kendi değerinde satma imkanınız kalmaz. Bu yıl hedefimiz satış noktasını 150'ye çıkarabilmek.''

''DÜNYA STARLARI''NIN TERCİHİ

Orakçıoğlu, krizin olumsuz etkilerine karşı hükümetin gösterdiği çabaya da dikkati çekerek, ''Yeni teşvikler önümüzdeki süreçte yatırım açısından çok iyi hazırlanmış bir paket, güzel bir çalışma. Ancak, şu anda eli taşın altında olan, her türlü yükümlülüklerini yerine getiren, işgücünü koruyan firmalara da az da olsa destek verilmesi, onlar açısından bir motivasyon olur'' dedi.

AB pazarında daralma olmasına rağmen geçtiğimiz ay Üsküp ve Kazakistan'ın Astana kentinde yeni mağazalar açtıklarını, önümüzdeki aylarda yine yurt dışında 3, yurt içinde de 12-13 mağazalarının hizmete gireceğini belirten Orakçıoğlu, öte yandan maliyetleri fazla olan 2-3 mağazayı da kapatmayı düşündüklerini ifade etti.

''Holywood starları''nın da mağazalarından alışveriş yapmaya başladıklarını belirten Orakçıoğlu, şunları söyledi:

''Byonce ve Nicole Kidman'ın da aralarında bulunduğu sanatçıların bizi tercih etmesi önemli gelişmelerdi. Dünya starlarının da bildiği bir marka olmak, hedeflerimizi daha da büyütüyor, bizi gururlandırıyor. Türkiye'de değişimin ve gelişimin öncüsü olarak bu işe başladık ve bu şekilde de devam edeceğiz.''


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: