Siyah Beyaz Aşk'da vurulan kim?

Kanal D'nin fenomen dizisi olan başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm fragmanı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Dizi Galeri

Siyah Beyaz Aşk'da vurulan kim? Aslı'yla Ferhat'ın aşk tazelemesiyle mest olan izleyiciler yeni fragman ile adeta endişeye düştüler. Ailenin başına gelenlerden Aslı'yı sorumlu tutan Namık Emirhan, Aslı'yı öldürme emrini Cüneyt'e verir.

Cüneyt’de Ferhat’ın yerine geçip, dayısının sağ kolu olma hırsı yüzünden bu emri yerine getirip, Aslı’yı öldürmeye karar verir.

Namık’ın planı doğrultusunda Aslı kaçırılınca Ferhat çılgına döner, diğer yandan Özgür’ün kaçırıldığını öğrenen Ferhat, kardeşi Yiğit’le birlikte hareket etmeye karar verir.

Bu yaşanan olaylardan sonra izleyiciler; "En azından ağabey kardeş birbirlerine destek olacak" gibi yorumlarda bulunurken, Özgür ve Aslı akıbeti halen merak konusu...

Fragmanda birinin vurulduğunu gören izleyenler, onun kim olduğuyla ilgili tahminler yürütmeye başladı. Bazıları Aslı’nın vurulduğunu düşünürken bazıları da Aslı’nın ağabeyi Cem’in vurulduğunu düşünüyor.

İzleyiciler bu sahneler için; “Kesin Aslı vuruldu!” gibi yorumlarla, durum böyle olursa Ferhat’ın bunu yapan Cüneyt ve Namık’a dünyayı dar edeceğini düşünüyor. Aslı’yı çok seven izleyiciler ona bir şey olmasından çok korkuyor. Bu durumla ilgili; “Aslı’nın kılına zarar gelirse, Ferhat’dan önce ben toprağa gömerim sizi!” gibi yorumlar bile yapıldı.

Cem’in vurulması durumunda da Aslı’nın ağabeyinin isteği üzerine Ferhat’dan uzaklaşacağını ve yine aşk bekleyeceklerini izleyiciler; “Kesin Cem vurulur, Aslı Ferhat’dan uzaklaşır; biz de kavuşmalarını bekleriz!” sözleriyle dile getirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: