'Siyah Beyaz' baştan aşağı değişti!

Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ'un buluşacağı "Siyah Beyaz’’ dizisinin çekimleri için geri sayım sürüyor.

Dizi Galeri

'Siyah Beyaz' baştan aşağı değişti! Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturacağı ve Star TV'de ekrana gelecek olan dizinin ilk yazılan senaryosu çok karışık bulunmuş ve revize edilmişti.

Siyah Beyaz dizisinin sürpriz detayları belli oldu

Siyah Beyaz dizisinin sürpriz detayları belli olduSenaristler Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat'ın yazdığı ilk versiyonda ‘Şirin’ karakterine hayat verecek olan Tuba Büyüküstün yemek sektöründe çalışan ve amcası ölen bir kadını canlandırırken gözükara ‘Ferhat’ rolünü oynayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ ise onun peşine düşen bir karanlık adam olarak ekrana gelecekti.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eleştirilere sert çıkış!

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eleştirilere sert çıkış!BAŞKAN HALUK BİLGİNER Mİ?

Yazılan son versiyonda ise Ferhat, Başkan adı verilen kötü adamın sağ kolunu oynayacak. Şirin ise aslında doktor olan ancak bir nedenden dolayı mesleğini yapmak yerine minik bir restoran işleten iyi kalpli bir kadını canlandıracak. Derken Ferhat bir adamın peşindeyken onun tedavisi ve gizlice ameliyat edilip kurtarılması için tesadüfler sonucu Şirin'den yardım istemek zorunda kalacak. Bu sırada siyahla beyazın tutkulu aşkı ortaya çıkacak. Dizide çocukken Ferhat'ı himayesine alan ve sağ kolu yapan Başkan'ı ise kimin canlandıracağı merak konusu...

Tuba Büyüküstün: Niye mi hiçbir şey yazmadım?

Tuba Büyüküstün: Niye mi hiçbir şey yazmadım?Bu rol için sektörde adı geçen isim Haluk Bilginer... Bakalım haftada sadece 2 ya da en fazla 3 gün çalışma ve 60 bin TL'nin altında oynamama gibi kesin kuralları olan ve önceliği her zaman tiyatrosundan yana olan usta oyuncu ‘’Siyah Beyaz’’la mı yoksa başka bir diziyle mi anlaşacak? (Kaynak: ucankus.com)

Kıvanç ve Tuba'nın yeni dizisinde kriz çıktı!

Kıvanç ve Tuba'nın yeni dizisinde kriz çıktı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: