Siyah Beyaz dizisinin sürpriz detayları belli oldu

Geçen yıllarda sadece Arap ülkelerinde yayınlanan bir parfüm reklamında beraber kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün başrolünü oynayacağı kod adı “Siyah Beyaz” dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor.

Dizi Galeri

Siyah Beyaz dizisinin sürpriz detayları belli oldu Son olarak ‘’Kara Para Aşk’’ ve ‘’Karadayı’’ dizilerini kaleme alan Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı diziyi Ali Bilgin yönetecek.

Kıvanç ve Tuba'nın yeni dizisinde kriz çıktı!

Kıvanç ve Tuba'nın yeni dizisinde kriz çıktı!Dizinin ilk yazılan senaryosu beğenilmemiş, revizyona gidilmişti. Hikayesi merak konusu olan dizide Kıvanç Tatlıtuğ, kötü adamın adamı olarak karşımızda olacak.

Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Tuba Büyüküstün oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Tuba Büyüküstün olduDizide, kendisine küçük yaşlardan beri sahip çıkan kötü adam için çalışan ancak mertliği ve dürüstlüğüyle dikkat çeken bir role hayat verecek olan Kıvanç Tatlıtuğ, tesadüfler sonucu kafe işleten Tuba Büyüküstün ile karşılaşacak. Tuba Büyüküstün ise oldukça naif ve melek gibi bir kadın rolüyle seyircinin karşısına çıkacak ve dizide siyahla beyazın buluşmasıyla yaşanan tutkulu bir aşk anlatılacak. Star TV’de ekrana gelecek dizinin çekimleri Ağustos sonunda başlayacak. Projenin yayın tarihinin Kasım ayını bulacağı konuşuluyor.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Kaynak: ucankus.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: