Siyah İnci'nin o sahnesi Kara Sevda'dan mı alıntı?

Siyah İnci'deki bir sahnenin geçtiğimiz sezon final yapan Kara Sevda'dan alıntı olduğu iddia edildi.

Dizi Galeri

Siyah İnci'nin o sahnesi Kara Sevda'dan mı alıntı? Star TV'de ekrana gelen Siyah İnci'nin bir sahnesinin yine aynı kanalda geçtiğimiz sezon final yapan Kara Sevda dizisinden alıntı olduğu iddia edildi.

"Kara Sevda'nın çakması bu"Geçtiğimiz haftalarda Emmy ödülü kazanan Kara Sevda dizisinde çektiği bir sahnenin Siyah İnci'de kullanıldığına dikkat çeken Hilal Saral, Siyah İnci'deki o sahneyi sosyal medya hesabından "Yorumsuz" notuyla paylaştı.

Türkiye'nin ilk Emmy ödülü Kara Sevda'nın!

Türkiye'nin ilk Emmy ödülü Kara Sevda'nın!Siyah İnci dizisinin başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel oynarken Kara Sevda'nın başrollerinde Neslihan Atagül ve Burak Özçivit oynamıştı.

"Kara Sevda" Emmy'de finale kaldı!Yönetmenliğini Benal Tairi'nin üstlendiği, senaryosunu Alphan Dikmen ile Başak Angigün kaleme aldığı Siyah İnci, Gold Yapım imzası taşıyor.

'Kara Sevda'nın finaline yorum yağdı!

'Kara Sevda'nın finaline yorum yağdı!Kara Sevda'nın yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini Hilal Saral yaparken senaryosunu Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün kaleme almıştı. Dizi, 74. bölümüyle final yapmıştı.

İşte Siyah İnci'deki o sahne:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: