Siz de Hollywood yıldızları gibi makyaj yapabilirsiniz!

Rus makyaj sanatçısı Elena Danilova, daha ucuz ürünlerle Hollywood sanatçısı gibi makyaj yapmayı anlattı.

Kadın

Siz de Hollywood yıldızları gibi makyaj yapabilirsiniz! Rus makyaj sanatçısı Elena Danilova, Hollwood yıldızları gibi görünmenizi sağlayacak püf noktaları verdi.

İNCELTİCİ KULLANIN
Kışın yüzünüzde yaz mevsiminde olduğu gibi bronz bir görüntü istemezsiniz. Bu görüntüden kurtulmak için fondöteninizin içine bir ton açık inceltici koyun. Görüntüye bayılacaksınız.

DOĞAL KAŞLAR
Kaşlarınızı bir şekilmiş gibi çizmeyin. Doğal görünümünüzü bozan bu durum görünüşünüzü aşağıya çekiyor. Daha doğal görünüme sahip bir kaş her zaman daha iyidir. Kaşınızdaki boşlukları kapatın ve onları biraz dağınık bırakın.

HOLLYWOOD ÜÇGENİ YAPIN
Kapatıcıyı gözaltına dümdüz bir çizgi olarak sürmek yanlış bir teknik. 'Hollywood üçgeni' adı verilen teknik ile kapatıcınızı göz altınızdan burun ucunuza doğru bir üçgen olarak uygulayın. Görüntü çok daha güzel olacaktır!

GÖZ ALTINA MASAJ
Genelde herkes göz altı kremini direkt olarak uygulamakta. Bu yaygın bir yanlış, kreminizi hafifçe masaj yaparak göz altınıza uygulayın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: