Size uygun yaka modelleri!

Yüz ve vücut tipinze uygun yaka modellerini belirleyerek kendinize yakışan stilleri keşfedin!

Kadın

Size uygun yaka modelleri! V yaka

Kıyafete dikey bir görünüm kazandıran V yaka modelleri daha ince ve uzun bir silüet yarattığı için neredeyse herkese yakışan bir yaka modeli.

Dengeli bir stil yaratan V yaka yalnızca bakışları göğüs bölgenize çekmez aynı zamanda vücudunuzu olduğundan daha uzun gösterir.

V yakalar, özellikle geniş omuzlu , kalın gövdeli ya da kısa boyunlu kadınların tercih edebileceği bir yaka modeli.

Büyük göğüslüler derin V yakalardan ve bol dekoltelerden uzak durmaya özen göstermeli. Çünkü bu göğüs kısmının sarkık görünmesine neden olur.


Kare yaka

Köprücük kemiği ve dekolte bölgesi kadın vücudunun en göz alıcı bölgesi. Açık bir kare yaka modeli giymenin vücut tipi ne olursa olsun tüm kadınları daha ince ve uzun göstereceğinden bahsetmemeize gerek bile yok.

Özellikle büyük göğüslü kadınların rahatlıkla tercih edebileceği bir yaka modeli olan kare yaka, çok hoş bir stil yaratıyor.

Yuvarlak yüz şekli için de ideal bir yaka modeli çünkü kare yakalar yüzün yuvarlaklığını keskinliğiyle dengeliyor.

Kısa ve dolgun boyunlu kadınlarda ise bedenin üst kısmını uzatan bir etki yaratan kare yakalar her kadın için ideal bir tercih.


Kepçe yaka

Tüm vücut tiplerine uygun olan bu yaka modeli kürek kemiğini zarif bir şekilde sergiliyor. Yakanın kesimine bağlı olarak boyunları ince ve uzun gösterebilen kürek yakalar özellikle tişörtlerde kadınların daimi tercihi.

Derin ve geniş kürek yaka modelleri kadınların daha hoş görünmesine yardımcı olurken küçük göğüslü ve atletik yapılı kadınlarda da oldukça hoş duruyor.

İri göğüslü ve geniş omuzlu kadınlar kürek yakalarda çok derin modeller yerine daha kapalı kesimleri tercih edebilir. Ama amacınız daha fazla dekolte ise o zaman böyle bir sınırlamaya ihtiyacınız yok.

Kürek yaka modeli kısa boyunlu, uzun suratlı ya da dar omuzlu kadınlarda uzun ve ince gösteren bir ilüzyon yaratıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: