Sizi zengin gösterecek 6 kış stili!

Bazı kıyafetlere sizi daha ağır göstermesi için milyonlar ödemenize gerek yoktur. Onları doğru parçalarla kombinlemek yeterlidir.

Kadın

Sizi zengin gösterecek 6 kış stili! Kadınlar cool ve gösterişli olmak için milyonlar ödeyebilir. Oysa doğru parçaları birlikte kombinlemeyi başarırsanız
hem cool hem de zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. İşte size bu işe yarayan bir kaç parça…

Beyaz pantolon

‘Beyaz giyer kış günü’ kalıbı çok eskilerde kaldı. Şimdilerde beyazı kışın soğuk günlerinde de rahatça kullanıyoruz. Üstelik bize çok da zarif bir hava katıyor. Siz de beyaz pantolonunuzu altınıza çekin ve üzerine mesela kahverengi bir ceketle tamamlayın. Kesinlikle cool’sunuz!

Kareli ceketler

Kareli ceketler ne ile giyerseniz giyin sizi her daim klas gösteren parçalardır. Klasikleşmiş bu parçanın altına bu sezonun moda rahat pantolonlarından birini giyinip döneme uygun bir tarz yaratabilirsiniz.

Süetin zarafeti

Süet, hangi dönemde olursanız olur zenginliğin ve gösterişin kumaşıdır. Bu nedenle kışın giyilmesi atlanmaması gereken bir parça. Siz de çok moda olan siyah pantolonunuzun üzerine süet bir ceket alın. Çok şık ve bir o kadar da zengin duracak.

Kürk ve deri

İnsanlık için yüzyıllardır değişmeyen bir zenginlik göstergesi var: Kürk ve deri giyinmek. Bu dönemde de hâlâ popülerliğini koruyor. Artık tabii ki gerçek kürk ve deri kullanmıyoruz ancak inanılmaz başarılı imitasyonları sayesinde aynı havayı yakalayabiliyoruz. Siz de deri bir pantolon üzerine kürk mantonuzla bu havayı yakalayabilirsiniz.

Bol paçalar ve uzun ceketler

Şu sıralar modadan haberi olan herkesin katıldığı bir şey var ki o da bol paça pantolonlarla uzun kesim ceketlerin birbirine inanılmaz derecede yakıştığı. Siz de kışın bu mükemmel kombinasyonunu kullanmaktan çekinmeyin. Altına da bir bootie ile inanılmaz şıksınız.

Kareli pantolonlar

60’lardan bu yana spor zarafetin göstergesi olan kareli pantolonlar bu sezon da çok moda. Üzerine yumuşacık kaşmir bir kazak ve altına da yine çok trend olan gümüş rengi botlarla hem nostaljik hem de günümüze uygun bir hava yakalayacaksınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: