SİZİN İÇİN DEĞERLENDİRLER!

Doğru mekan, doğru mönü, doğru lezzet ve en iyi servis ve değişik mutfak seçenekleriyle birlikte uzman “bgecce/b gurme kurulu”, İstanbul mekanlarını sizler için değerlendirdi.

Magazin

SİZİN İÇİN DEĞERLENDİRLER! İstanbul geccelerinin kalbi, 6 yıllık tecrübesiyle gecce.com'da atıyor. Kulaktan dolma ve süslü bilgilerle değil, işin uzmanlarıyla birlikte çalışan gecce.com, gecce yaşamını tüm ayrıntılarıyla gözler önüne seriyor.

gezici editörleri, kendi dalında uzman gurme'leriyle birlikte İstanbul'daki tüm mekanları değerlendiriyor, yıldızlandırıyor ve puan veriyor.

Böylelikle, gecce.com'da yazılan mekanlara gitmek istediğinizde 'gecce gurme kurulu' en doğru bilgileri sizler için veriyor.

Kaliteli, güvenli ve profesyonel bir ekiple birlikte, gecce hayatı tüm güzelliğiyle gecce.com'da gözler önüne seriliyor.

Doğru mekan, doğru mönü, doğru lezzet ve en iyi servis ve değişik mutfak seçenekleriyle birlikte uzman 'gecce gurme kurulu', İstanbul mekanlarını sizler için değerlendirdi.

gecce gurme kurulu;

Kenan Erçetingöz Gecce Yayın Grubu Başkanı

Ali Esad Göksel Mimar ve köşe yazarı

Ahmet Örs Sabah Gazetesi gurme yazarı ve Mutfak Dostları Derneği Başkanı

Teoman Hünal Vatan Gazetesi gurme yazarı ve İç Mimar, The North Shield's Pub'ların sahibi.

Mehmet Yalçın Milliyet Gazetesi gurme yazarı, Türkiye'nin ilk içki yazarı ve danışmanı

Vedat Başaran Feriye Restoran'ın şefi ve sahibi

Hasan Sabuncu Hilton İstanbul Operasyon Müdürü

Olcayto Ahmet Tuğsuz Organizatör

Mehmet Yaşin Hürriyet Gazetesi gurme yazarı ve köşe yazarı

Emre Mermer Steakhouse'nin sahibi

Gülsüm Sami İşletmeci

Dilara Koçak Diyetisyen ve köşe yazarı


İstanbul geccelerine çıkmadan önce mutlaka göz atın ve gittiğiniz zaman sürprizle karşılaşmayın.

[url=https://www.gecce.com.tr/pages/mekanliste.asp?cmd_MekanAdi=BUL]GECCE'NİN TAVSİYE ETTİĞİ MEKANLAR VE GURME KURULU DEĞERLENDİRMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ[/url]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: