Sizin kaç yüzünüz var?

Bu hayatta herkesin iki yüzü vardır. Biri iyi diğeri kötü…

Yaşam

Sizin kaç yüzünüz var? Ama bazı insanların bunun ayarını tutturamaz. Bir tarafları çok iyi iken bir tarafları da fazlası ile kötüdür. Sadece bu da değil… İnsanlar bu ikiyüzlü hallerini yaşamda sürdürdüklerinde kimin dost, kimin düşman, kimin arkanızdan nasıl olduğunu da anlamakta zorlanırsınız. Lakin çözdüğünüz bir denklem var ise ikiyüzlü insanlardan uzak durmanızı kesinlikle öneririz.

Sağı ya da solu, iyi ya da kötü… Ne olduğunu tahmin edemediğiniz çift kişilikli insanlar sadece sizi yıpratmakla kalmaz çevrenize de etki ederek ruh sağlığınıza ciddi tehdit oluştururlar. Siz ise onların hangi tarafına bakacağınızı ve inanacağınızı şaşırırsınız. Derken şüpheci bir karakter haline dönüşürsünüz ki, şüphe ilişkilerin zehridir. Mahveder. Sadece ilişkileri de değil üstelik. Akıl sağlığınızı bile tehdit eder.

Bu tip insanlar herkesin etrafında vardır. Başarınızı alkışlarken, ayağınıza çelme takmaya çalıştığını fark etmezsiniz bile. Mutluluğunuza sevinip sırtınızı sıvazlarken ellerinde bıçak tutuyor olabilir ve sizi sırtınızdan ilk onlar vurabilirler. Bu tip insanlardan mutlaka uzak durun. Ve siz de kendinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Peki, sizin kaç yüzünüz var?

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: