Skandaldan 7 ay sonra keşif yapıldı!

Murat Başoğlu davasında bilirkişi heyeti incelemelerde bulundu.

Magazin

Skandaldan 7 ay sonra keşif yapıldı! Murat Başoğlu, Bodrum'da bir teknede bir kadınla görüntülenmiş ve o kişinin yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti. Taraflar bu iddiaları yalanlamış, Murat Başoğlu teknedeki kişinin yeğeni olmadığını söylemişti.

Murat Başoğlu'na açılan davada yeni gelişme!

Murat Başoğlu'na açılan davada yeni gelişme!Olay basına yansıdıktan sonra Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında 'hayasızca hareketlerde bulunma' suçundan açılan kamu davası açıldı. Dava Bodrum 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlamıştı. Gizlilik kararı olan mahkemede, olayın olduğu Yalıkavak sahilinde keşif yapılma kararı alınmıştı.

Sunucu Murat Başoğlu'ndan flaş hamle!

Sunucu Murat Başoğlu'ndan flaş hamle!
Yaşanan bu skandaldan 7 ay sonra bilirkişi heyeti fotoğrafların çekildiği Tilkicik Koyu'na giderek incelemelerde bulundu. 7 kişiden oluşan heyet, bölgede inceleme yaptı. 1 fotoğrafçı ise koyun çeşitli bölgelerinden fotoğraf çekti. Bilirkişilerin yanı sıra Murat Başoğlu'nun avukatı Fatih Volkan ve Burcu Başoğlu Kabadayı'nın avukatı Bihter Tezcan da keşfe katıldı.

Murat Başoğlu davasında flaş karar!

Murat Başoğlu davasında flaş karar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: