SKANDALLARA İMZA ATTILAR

Walt Disney’in başı, yıldız kızlarıyla dertte. Ünlü yapım şirketinin filmlerinde, dizilerinde oynamaları için on binlerce çocuk arasından titizlikle seçilen Disney kızları ardı ardına büyük skandallara imza atıyor. Amerikan kamuoyu ayakta. Bu çocuklar şirinlikleri, zeka ve yetenekleriyle dünya çapında milyonlarca çocuğa Walt Disney’in medarı iftiharı olarak sunuluyor.

Magazin

SKANDALLARA İMZA ATTILAR En azından Julia Roberts gibi ablaları böyleydi. Ama yeni kuşak bir tuhaf: Biri henüz 15'inde hamile kalıyor, diğeri kokain kullanmaktan tutuklanıyor. Bunların tantanası geçmeden, bir yenisinin seks kaseti ortaya çıkıyor, öbürünün lezbiyen pozları yayınlanıyor.

Her şeyi o başlattı

BRITNEY SPEARS

Aslında her şey onunla başladı. 1981 doğumlu. Çocukluğunda kilise korosunda şarkı söylüyordu. 1990'ların başlarında Disney'in The Mickey Mouse Club'ı ile tanındı. 1999'da ilk albümü Baby One More Time ile müzikte başarıyı yakaladı. Albümleri ve single'ları dünya çapında toplam 141 milyon adet sattı. Ödüllerini alırken h l lütuflarından dolayı Tanrı'ya şükredecek kadar muhafazak rdı. Aynı muhafazak rlıkla Prens William'ın bir günlük tekne gezisini de reddetti: Bekaret çok önemlidir diyordu, sonra sapıttı.

Vukuatları

Önce 4 yıllık sevgilisi Justin Timberlake'i aldattı ve akabinde ayrıldılar.

2004'te çocukluk arkadaşıyla Las Vegas'ta evlendi. Evliliği 54 saat sürdü.

2005'te ilk kez anne olduktan sonra Harper's Bazaar dergisinin kapağı için çıplak poz verdi.

Paris Hilton'la takılmaya başladı, kendini içki ve gecce hayatına vurdu.

Geçen şubatta rehabilitasyon merkezine yatırıldı, sonra da saçlarını tamamen kazıttı.

MTV ödül gecesinde sutyen ve dar bir şortun arasına sıkışmış uyurgezer gibiydi.

Yılbaşında belirsiz bir maddenin etkisine girerek hastaneye kaldırıldı.

Tekrar rehabilitasyon merkezine kapatıldı ve serveti babası Jamie Spears'a devredildi.

LİNDSAY LOHAN

1986 doğumlu küçük yıldız Lindsay'in en önemli özelliği çok şirin kızıl saçları ve çilleriydi. En büyük çıkışını henüz 12 yaşındayken oynadığı Disney'in Komik Tuzak (The Parent Trap) filminde yaptı. Kontratlı Disney kızı Lohan'ın filmleri milyonlarca dolarlık hasılatlar yapıyordu ama o bununla yetinmedi. 18'ine ulaşır ulaşmaz ilk işi göğüslerini büyütmek için silikon taktırmak oldu. Silikonları yaşına göre o kadar büyüktü ki söylentiye göre Walt Disney, Herbie Fully Loaded filminin test gösterimi için çağırdığı ailelerden 'Çocuklarımıza bu filmi göstermeyiz' tepkisini alınca büyük göğüsler filmde dijital yöntemle küçültüldü. Ama bu sadece bir başlangıçtı. 2007 itibariyle işler artık
çığrından çıktı.

Vukuatları

İki kez içkili ve uyuşturucu kullanmış halde araç kullanırken tutuklandı.

Katıldığı partilerde alkol duvarını aşmış görüntüleri birçok kez objektiflere yakalandı.

Alkol ve diğer sorunlarını tedavi için iki kez rehabilitasyon merkezine yatırıldı.

Tedavi için yatırıldığı merkezde uyuşturucu kullanıp kendini doğramaya kalktı.

Futbolcu David Beckham'ı baştan çıkaracağına dair arkadaşlarıyla 50 bin dolara iddiaya girdi.

Sinirlendiği asistanının aracını takip edip çarparak yoldan çıkartmaya çalıştı. Asistanı, 911'i arayıp yardım istedi, bu ses kaydı internete düştü, medyaya yansıdı.

Bir seks kaseti ortaya çıktı ama kasetteki kadının o olduğu ispatlanamıyor.

Tepki alınca ailelerden özür diledi

MILEY CYRUS

1992 doğumlu Disney kızı şöhrete Disney Channel'daki Hannah Montana rolüyle kavuştu. Bu dizide aslında şarkıcı olan ama kişiliğini gizleyen liseli bir kızı canlandırıyordu. Ama asıl bombası yine bir Disney prodüksiyonu High School Musical adlı televizyon filmiyle oldu. 2007'de 18.2 milyon dolar kazandı. Buraya kadar her şey zaten Disney tarafından öngörüldüğü gibiydi. Ama 15'ine basar basmaz Amy Winehouse'laşmaya başladı.

Vukuatları

High School müzikaliyle aynı yıl, basına hamile olduğunu açıkladı.

Son olarak Vanity Fair için sadece battaniyeyle çıplak poz verdi.

Ailelerin tepkisi üzerine Disney ve Miley ebeveynlerden özür diledi.

Acaba lezbiyen mi?

VANESSA HUDGENS

1988 doğumlu. Kariyeri bir reklam filmiyle başladı. Evita, Carousel, Oz Büyücüsü gibi tiyatro oyunlarında, Trunderbirds ve Thirteen gibi sinema filmlerinde ve Quintuplets, The Brothers Garcia gibi televizyon dizilerinde rol aldı. Kariyerinin en büyük çıkışını 2005'te yine bir Disney prodüksiyonu High School Musical ile yaptı. Zac Efron ile başrolü paylaştığı bu televizyon dizisinde zeki ve tatlı Gabriella Montez'i canlandırdı. 2006'da Hollywood Records'dan ilk müzik albümü 'V' yi çıkardı.

Vukuatları

Çırılçıplak çektirdiği fotoğrafları internet sitelerinde yayınlandı.

Kızlarla öpüşürken verdiği pozlar lezbiyen olduğu yorumlarına yol açtı.

Disney anlaşmayı iptal etti, artık High School Musical'de oynamayacağını duyurdu.

Albümü 500 binden fazla satınca Disney altın yumurtlayan civcivi affetti.

JAMIE LYNN SPEARS

Britney Spears'in kız kardeşi Jamie Lynn, ablası gibi bir Disney starı değil. Fakat o da, diğer bir çocuk kanalı Nickelodeon'un yıldızı. Bu kanalda Zoey adında kendi programı var. 16 yaşında ve hamile. Amerikan televizyonlarının flaş haber olarak duyurduğu gebeliği, kendi televizyon kanalı da doğruladı. Bebeğin faili yine bir liseli genç. Bebeği doğurabilmek için çocuk aldırmanın yasal sınırı geçinceye kadar hamile olduğunu hem ailesinden, hem de işyerinden gizledi. Çocuğu doğuracak.

DISNEY'İN MEŞHUR ETTİĞİ ÇOCUKLAR

Christina Aguilera, Ryan Gosling, Britney Spears, Justin Timberlake, Hillary Duff, Julia Roberts, Nicolas Cage, Kurt Russell.
Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: