Smoothie kasesi ile dopingini al!

Instagram son günlerde bu kaselerle süslenmiş fotoğraflarla dolu. Yeni trend bowl… Bir öğün dolu dolu beslenmeyi sağlayan, her yanından sağlık fışkıran bu kaseleri hazırlamak hem çok zevkli hem de tam bir vitamin deposu. Taze ve sağlıklı şeylerle doldurulan bu kaseler genellikle kahvaltı için hazırlanıp tercih edilse de gün içinde de tüketildiğinde vücudu zinde tutmaya yarayacağı kesin.

Yaşam

Smoothie kasesi ile dopingini al! Kocaman bir kâsenin içerisine elinizde olan taze meyvelerden doğrayıp hazırlıyorsunuz. Portakal, ananas, muz, elma dilimleri, çilek, dut, nar… Elinizde ne varsa… İsteğinize göre, ceviz badem gibi yemişlerden de ekleyebiliyorsunuz. Dahası kuru meyve, kahvaltılık gevrek, yulaf, tohum gibi tahıl ürünleri de ekleyerek doldurduğunuz kaselere ilave olarak, süt meyve suyu ya da yoğurt da ekliyorsunuz. Ve finalde bir kaşık balı da kâsenin üzerinde gezdirdiniz mi, alın size hem görsel şölen, hem fotoğrafını çekeceğiniz güzel bir günaydın postu, hem de şahane bir kahvaltı tabağı. Bu kaseleri tüketenlerin günlerinin enerjik geçmemesi imkânsız gibi görünüyor. Tok gözlü bir çalışandan daha başarılı ne olabilir ki… Bu vitamin deposu sizi tüm gün zinde tutacak en iyi kahvaltı çeşidi. Tam bir doping.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: