Sofra Sırları 16 Şubat'ta vizyonda!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ümit Ünal'ın üstlendiği "Sofra Sırları" adlı sinema filmi 16 Şubat'ta vizyona giriyor. Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Fırat Altunmeşe ve Elit Andaç Çam'ın rol aldığı film seyircisiyle buluşmak için geri sayıma başladı.

Kültür-Sanat

Sofra Sırları 16 Şubat'ta vizyonda! Sofra Sırları'nda, başarılı oyuncu Demet Evgar seyirciyi çok şaşırtacak, sürprizlerle dolu bir karakterle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Evgar filmde; hayatını eşine adayan, yaptığı lezzetli yemeklerle beğeni toplayan günlük yaşantısının yanı sıra aslında bir seri katil olan Neslihan karakterine hayat veriyor.

Ön hazırlık süreci yaklaşık bir buçuk yıl süren, çekimleri Mudanya, Trilye ve İstanbul'da dört haftada tamamlanan Sofra Sırları adlı film merakla beklenen yapımlar arasında yer alıyor.

Filmin konusu; Neslihan hayatını kocasına ve evine adamıştır.İstanbul'da doğup büyüdüğü halde, kocasının işi yüzünden hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiştir. Yıllardır çok sakin, hiçbir olağanüstü olay olmayan uzak taşra şehrinde yaşamaktadırlar. Neslihan utangaç, sevimli bir kadındır. Günü akşama ne pişireceğini düşünerek geçer. Çok da iyi bir aşçıdır. Kocası, aile dostları, Neslihan’ın yemeklerine çok düşkündür. Neslihan’ın çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri ona çevirir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika’da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser, Neslihan’ın bir şeyler çevirdiğini ve peş peşe cinayetlerde parmağı olduğunu anlar ama bir türlü gerçek bir kanıt bulup Neslihan’ı yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker gibi, son derece masum, hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: