'Sofra Sırları'nın galası yapıldı!

Başrolünde Demet Evgar'ın yer aldığı Ümit Ünal imzalı "Sofra Sırları"nın galası gerçekleşti. Galaya ünlü isimler akın etti.

Kültür-Sanat

'Sofra Sırları'nın galası yapıldı! Demet Evgar'lı dram-komedi Sofra Sırları'nın galası Vadistanbul'da yapıldı. Filmin galasına ünlü isimler akın etti. "Sofra Sırları"nın galasına İzzet Altunmeşe, Gülcan Arslan, Ece Uslu, Ceren Moray, Metin Akdülger, Melis Birkan, Dilara Öztunç, Aydan Taş, Perihan Ünlücan, Atılgan Gümüş, Erdem Akakçe, Atılay Uluışık, Akasya Aslıtürkmen, Deniz Bolışık, Gülin İyigün, Furkan Andıç gibi ünlü isimler katıldı. Ümit Ünal'ın yönetmen koltuğuna oturduğu "Sofra Sırları"nda başrolü güzel oyuncu Demet Evgar üstleniyor. Filmde Everit Aktuğ, Emrah Kolukısa, Burcu Yasemin Şeyben, Burcu Halaçoğlu gibi isimgar'ın yanı sıra Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam, Fırat Altunmeşe, Fler yer alıyor. Film, 16 Şubat'ta vizyona girecek.

Konusu:
Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Ancak Neslihan'ın yakın çevresindekiler bir bir ölmeye başlayınca tüm gözler ona çevrilir. Mükemmel bir aşçı, evine ve eşine düşkün kısacası mükemmel bir ev hanımı olan Neslihan, aslında bir seri katildir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika’da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır...

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: beyazperde.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: