Soğuk havalarda mini etek giymenin püf noktaları!

Soğuk havalarda bacaklarım üşüyecek diye mini etek giymek isteyip de giyemeyenler için işin püf noktalarını derledik...

Kadın

Soğuk havalarda mini etek giymenin püf noktaları! Yüksek çizmelerden yararlanın!
Yüksek çizmeler, hem bacaklarınızı sararak üşümenizi engeller, hem de şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda mini eteğinizi ince çorap yüksek çizmelerle de kombinleyerek şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Mini etek altına tozluk giyerek fark yaratın!
Çizme tercih etmiyorsanız onun yerine tozluk da kullanabilirsiniz. Tozluk giymek de bir nevi çizmenin etkisini yaratmaktadır. Eteğinizin altına giyeceğiniz bir tozluk, bacaklarınızı soğuktan koruyacaktır. Bu tarz kombin sizi sıradanlıktan kurtararak farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır.

Sürekli hareket edin!
Şık giyinen kadınların ortak bir özelliği şudur ki, şık giyinen kadınlar soğuktan korunmak için sürekli hareket halindedir. Vücut ısınızı korumak istiyorsanız yürüyüş yapabilirsiniz. Yürüyüş yaparken bacaklarınız hareket halinde olacağından vücudunuz kısa süre içerisinde ısınacaktır.

Külotlu çorap tercih edin!
Eteklerinizi mutlaka külotlu çorap ile giyin. Bu kalçalarınızın da üşümesini engelleyecektir. Öte yandan kışlık etekler zaten külotlu çoraplarla daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Vücudunuzu saran kıyafetler giyin!
Mini eteğin üzerine vücudunuzu saran kıyafetler giyerseniz, bu şekilde vücudunuzun sıcak kalmasını başarabilirsiniz. Aynı zamanda vücudunuzun daha güzel görünmesini de sağlayabilirsiniz. Sıcak bir kazak ve bot ile şortunuzu kombinlediğinizde çekici bir trend yakalamış olursunuz. Sadece şeritli çorap, tayt, pantolon giyebilirsiniz ve mini etek ve elbiselerini patenci ayakkabı ve ayak bileğine kadar uzanan pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

Vietnam'da Türkiye fırtınası!

Vietnam'da Türkiye fırtınası!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: