ŞÖHRET AVANTAJ DEĞİL DEZAVANTAJ

Yapımcılığa başlayan Seray Sever, şöhretli olmanın kendisine avantaj değil dezavantaj olduğunu söyledi...

Magazin

ŞÖHRET AVANTAJ DEĞİL DEZAVANTAJ Yapımcılığa soyunduğu için son dönemde ekran önünden çok ekran arkasında kalmayı yeğleyen Seray Sever, tv8'de Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Bunu Konuşalım' programında yeni işini anlattı.

'Zodyak' isimli bir yapım şirketi kuran ve Türkmax'ta Demet Akbağ, Güven Kıraç, Ragıp Savaş ve Ruhsar Gültekin'in oynadıkları 'Sen Harikasın' isimli sit-com'u yapan Seray Sever, dizinin iyi gittiğini ve 33 bölümü bitirdiklerini anlattı.

Kendisiyle ilgili önyargılar olduğuna değinen Seray Sever, 'Ülkemizde insanlar, iş yapmak yerine iş yapmaya çalışanları baltalamakla meşgul ve ne kadar ön planda olursanız, o kadar saldırıya açık oluyorsunuz. Ben artık onu öğrendim' diye konuştu.

Şöhretin avantaj gibi görülmesine katılmadığını ifade eden Sever, 'Bence dezavantaj. Devamlı her türlü yargıya açıksınız. Herkesin sizinle ilgili fikri var ve kendinizi herkese anlatamıyorsunuz.. Şimdi ben çok geri planda yaşıyorum. Kendi tercihim. Ortada olmamayı başarabiliyorsun' dedi.

SUNUCULUKLA İLGİLİ HERŞEYİ YAPTIM

Bugüne kadar sunuculukla ilgili ekranda yapabileceği her türlü programı sunduğunu ifade eden Seray Sever, 'Hala da sunabilirim. Zaten ben bir program sunmaya ya da oyunculuk için gittiğimde, rolü keşfedene kadar bir heyecan duyuyorum ama ondan sonra bana bir rehabilitasyon gibi geliyor, iş gibi gelmiyor. O kadar aramızda samimi, doğal bir bağ oluştu ki televizyonla, ben kamerayı gördüğüm zaman hiç yani, evde de aynıyım, kamera karşısında da aynıyım' dedi.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: