ŞÖHRET OLSA NELER YAPACAK KİMBİLİR!

35. Altın Kelebek Ödül Geccesi'nde o kadar ünlünün arasında ünsüz isimler de vardı. Bunlardan biri de Hülya Evrensel isimli şarkıcı kadındı. Hülya Evrensel, şarkıcılığa yeni başlamış ve şöhret arıyor. Bunun için de kendini göstereceği en güzel yol, Altın Kelebek geccesine katılmaktı.

Magazin

ŞÖHRET OLSA NELER YAPACAK KİMBİLİR! Bu fikri de kendisine yapımcısı olan usta magazincilerden Bektaş türk vermişti. Hülya Evrensel Hilton Convention Center'e beyaz bir limuzinle gelmdiği zaman tüm kameralar ona yöneldi. Herkes birbirine soruyordu; Kim bu kadın?

Bektaş Türk bu fıorsatı bekliyordu orada ve gerekli açıklamayı yaptı:

- Sır Müzik ve Raks Müzik Produksiyonları ortaklığında piyasaya çıkan "Yalansın" isimli İlk albümü ile Hülya Evrensel, güzel sesi, başarılı yorumu ve dikkat çekici sahne duruşu ile müziğin yeni starı olmaya aday. Leyla Güngör'ün yapımcılığında, Kadir Doğan'ın yönetmenliğinde ve Ali Tekintüre'nin süpervizörlüğünde hazırlanan bu albümde, sanatçının başarılı alt yapısını Şükrü Kekevi, Vural Şahin, Şaban Çelik, Nurettin Özcan, Ali Kızıltuğ, Burhan Bayar, Ali Tekintüre ve Adnan Aslan'ın birbirinden güzel şarkıları destekliyor. Fantezi, arabesk, Türk Sanat ve Türk Halk Müziği melodilerinin ve ruhunun yer aldığı çalışma, Türk halkının geniş yelpazeli müzik beğenisine hitap eden ve son dönemlerde çıkan en başarılı yapıtlar arasında yer alıyor. Bundan böyle Hülya EVrensel adını sık duyacaksınız.

- Peki Hülya Evrensel kimdir?

- 1974 yılında Malatya'da doğdu. İlkokul yıllarında müzik hayatı başladı. Daha sonraki sanat hayatını ülkenin değişik yörelerinde icra etti. Sırasıyla Almanya, Avusturya, İsviçre, ve Hollanda gibi ülkelerde konser-sahne çalışmalarını sürdürdü. Tekrar Türkiye'ye döndüğünde albümü olmadan bir çok tv kanalarında ve radyolarda beğenilen programlarda yer aldı. Birçok şirketlerden albüm teklifi almasına rağmen, bu çalışmasını 2008 yılının başında Sır Müzik yapım ile hayata geçirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: