ŞÖHRET ONU DEĞİŞTİRMEMİŞ!

Kamera karşısına ilk kez Dadı dizisinde Gülben Ergen, Kenan Işık ve Haldun Dormen gibi usta isimlerle geçen Sinem Kobal, henüz çok küçük yaştaki şöhretinin yaşamını değiştirmediğini söyledi.

Magazin

ŞÖHRET ONU DEĞİŞTİRMEMİŞ! 13 yaşında oyunculuk yapmaya başlayan Sinem Kobal, popüler olmanın kendisini çok etkilemediğini anlattı.
Ailesinin, oyuncu olmak istediğinde kendisini başlangıçta ciddiye almadıklarını söyleyen Sinem Kobal, 'O yaşta sürekli fikrim değişiyordu. Bir gün kalkıyorum oyuncu, bir gün kalkıyorum dansöz ya da doktor olmak istiyorum. Ne izliyorsan onu olmak istiyorsun' diye konuştu.

Meg Ryan'ı çok beğendiğini ve onu izlediğinde oyuncu olmak istediğini anlatan Sinem Kobal, Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor' programında, Dadı dizisinin elemelerini kazandığında da ailesinin çok şaşırdığını anlattı.

Genç oyuncu, genç yaşta popüler olmanın da hayatında bir değişikliğe neden olmadığını belirterek 'Dizi setinden çıkıyorum ve ailemin hakimiyetine giriyorum' diyen Sinem Kobal, çok fazla şımaramadığını belirterek 'O yaşta da garip bir olgunluğum vardı benim' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: