ŞÖHRETİN BEDELİNE 'ONUR'LU ÖRNEK!

ŞENAY DÜDEK YENİ KİTABI GÖLGE HAYATLAR'DA ANLATTIĞI ŞÖHRET OLMAK İÇİN ÖDENEN BEDELLERİ İLGİNÇ BİR ÖRNEKLE AÇIKLADI..

Magazin

ŞÖHRETİN BEDELİNE 'ONUR'LU ÖRNEK! Yeni kitabı Gölge Hayatlar'da sanatçıların şöhret olmak için ödediği bedelleri anlatan Şenay Düdek, bu konuya en iyi örneğin geçtiğimiz gün Seda Sayan'ya evlenen Onur Şan olduğunu söyledi..

Düdek, 'Seda Sayan'la Onur Şan evleniyor. Yıllar önce Onur'u dizimde oynatmıştım. Ta o zamanlar bana, 'Abla ben ne zaman şöhret olacağım?' derdi. Yıllardır bu işin içinde, 3 tane albüm yapmış, çok iyi bağlama çalıyor ama herkes onu Seda'yla ilişkisinden sonra tanıdı.

Onu programıma çağırdığımda ekibim, 'Bu adam ne iş yapıyor?' demişti. Racona uymadığı için, Onur hep geride kaldı. Tolga Karel'e de birileri, 'Sen bu eğitiminle sanatını icra edersin ama eğer Televoleler'e çıkmazsan sana kimse iş vermez' dedi.

Tuğba Altıntop mesela. Kızın çok güzel bir sesi var ama albümü satmıyor. İnzivaya çekildi, Rafet El Roman'ı reklam için kullanmak istemedi ama olmadı. Baktı ki albümü satmadı, yine piyasaya çıktı. Ne yapsın? Rafet'i kullanırsa patlayacak. Dönen çarka uymak zorundasınız. Magazin programlarına çıktığınız, gündemde kaldığınız sürece daha çok iş yapıyorsunuz. Fiyatınız 5'e katlanıyor. ' dedi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: