ŞOK EDEN GECCE’NİN BİLLBOARD’LARI METRO İSTASYONLARI’NDA 50 NOKTAYA ASILDI!

Geleneksel ‘Gecce Mekan Oscarları Töreni’nin 9.’uncusu bu yıl dünyada da ilk kez düzenlenen çok değişik bir organizasyonla gerçekleştirildi..

Magazin

ŞOK EDEN GECCE’NİN BİLLBOARD’LARI METRO İSTASYONLARI’NDA 50 NOKTAYA ASILDI! 29 Temmuz geccesi 'gecce.com' 9. Gecce Mekan Oscarları için İstanbul yollarına düştü.. İstanbul'un en görkemli otobüsüne yeryüzündeki en şık 'gecce' kıyafeti giydirildi..

Taksim'den başlayan yolculuk Tarlabaşı, Unkapanı, Haliç, Galata Köprüsü, Eminönü, Dolmabahçe Sarayı, Beşiktaş, İstinye, Boğaz, Bebek, Ortaköy, Nahide, Reina ve Sortie'de son buldu..

Birbirinden güzel 25 manken ellerinde gecce.com bayraklarıyla otobüsün üstünde şov yaptı.. Ekranların en şuh ve en güzel kahkahalar atan yıldızı Saba Tümer ve Ayşe Özyılmazel, elinden mikrofonunu bir an olsun düşürmedi.. Ve bu kez her sene muhteşem ödül törenleri için gecce.com davetine gelen mekan sahiplerinin ayağına gidildi..

Ve gecce.com bu organizasyonla dünyayı ŞOK etti..

İşte bu şok eden geccenin billboardları şimdi İstanbul metrolarını süslüyor..


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: