Şoke eden iddia! Aslı Enver'in sevgilisi evli çıktı!

Takvim Gazetesi'nde bu sabah Aslı Enver'le ilgili şoke eden bir haber yer aldı. Murat Boz’la barışması yılan hikayesine dönen Aslı Enver’in bir işadamıyla aşk yaşadığı iddia edildi. İşadamının evli olduğunu öğrenen Enver’in ilişkiye hemen nokta koyduğu konuşuluyor.

Magazin

Şoke eden iddia! Aslı Enver'in sevgilisi evli çıktı! 'İstanbullu Gelin' dizisinin başrol oyuncusu Aslı Enver ile ilgili Takvim Gazetesi'nde şok eden bir iddia ortaya atıldı. Gazete haberinde şu cümlelere yer verdi:

"Murat Boz'la Nisan'da 2.5 aylık aşkını bitirip soluğu Yunanistan'da alan Aslı Enver hakkında şok iddia! Güzel oyuncu, Instagram'daki 'lost.atom' hesabının iddiasına göre geçtiğimiz yaz Komşu'da yasak aşkın başrolündeydi. Aslı Enver, iddiaya göre burada kumral ve renkli gözlü bir işadamıyla tanıştı. İkilinin, arkadaşlığı hızla aşka dönüştü. İşadamının romantik jestleriyle ayakları yerden kesilen Aslı Enver'in bu rüyası kısa sürdü. Gizemli İşadamı, güzel oyuncuya evli ve çocuklu olduğunu ancak eşiyle yakın zamanda boşanacağını söyledi. Ancak bu durumu kabul etmeyen Aslı Enver'in, işadamına mutluluklar dileyerek hayatından çıkardığı öğrenildi..

BARIŞMA YALAN OLDU
Bu iddia Enver'le Boz'un barışacağını düşünen hayranlarının hayallerini suya düşürdü.. "

KAYNAK: takvim.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: