Sömestr tatili coşkuyla kutlanmaya devam ediyor!

Cemiyet ve magazin dünyasının tanınmış isimleri yarıyıl tatilini çocuklarıyla Kartalkaya Palazzo'da geçirdi.

Sosyete

Sömestr tatili coşkuyla kutlanmaya devam ediyor! Bolu - Kartalkaya, tüm yurtta okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte ailelerin en çok tercih ettiği turizm bölgesi oldu. Cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri de sömestr tatilini çocuklarıyla Kartalkaya Palazzo Ski & Mountain Resort ve Dorukkaya Ski & Mountain Resort otel'de geçirdi.

Çocuklarıyla her kış olduğu gibi yarıyıl tatilini Kartalkaya Palazzo'da geçiren Pınar - Murat Talay çifti dostlarıyla da hasret giderdi. Murat Talay oğluyla kayak yaparken Pınar Talay, kardeşi Derya Ayaydın ve arkadaşlarıyla sohbet etti.Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya'nın eşi Yasemin Kaya da Drop Lounge Cafe'de dostlarını ağırladı.
Ünlü iş adamı Osman Rimer ve eşi eski Dünya Güzellerimizden Yüksel Ak ailesiyle birlikte Sömestr tatilini geçirmek için Kartalkaya Palazzo’yu tercih eden isimler arasında…
'Esra Erol'la' isimli programıyla beğeni toplayan ünlü sunucu Esra Erol, Kartalkaya Palazzo'da babaannesiyle tatil yapan oğlu İdris Ali'yi İstanbul'a götürmek için geldiği beldede kayak yapmayı ve arkadaşlarıyla safariye çıkmayı ihmal etmedi. Kartalkaya'yı çok beğendiğini ifade eden Erol "Her şey yolundaydı. Çok memnun kaldık, yine gelmeyi düşünüyoruz" dedi.


Oyuncu çift Işıl ve Burak Sergen, dersleri iyi olan oğulları Cansın'ı kayak öğrenmesi için Dorukkaya Otel'e götürdü. Sergen çifti, kayak dersleri alan oğlunu izleyen Burak Sergen, rol aldığı Çukur dizisinin gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.Bunlarda ilginizi çekebilir: