Son dakika! Demet Akalın ve Okan Kurt boşanıyor

Kurt ailesine ait Martaş Lojistik'in piyasaya olan 150 milyon liralık borcu nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt, boşanma kararı aldı.

Magazin

Son dakika! Demet Akalın ve Okan Kurt boşanıyor Demet Akalın'ın 2012 yılında evlendiği Okan Kurt, yönetim kurulu üyesi olduğu Martaş Lojistik'in piyasaya olan 150 milyon liralık borcu nedeniyle zor günler geçiriyordu. Geçtiğimiz yıl Demet Akalın'ın Beykoz’daki 18 milyon TL değerindeki villasına haciz gelmişti. İşlem durdurulmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında bir kez daha zor duruma düşen Okan Kurt, ''Borcumu ödeyeceğim'' demişti. Borçlar yüzünden çiftin evliliklerinde sıkıntılar yaşanmaya başlanmıştı. Akalın, ''Kötü günler geçirdik. Üstesinden geleceğiz. 'Dayanamıyorum' dediğim zamanlar oldu. Eşimi seviyorum. Ona maddi yardımda bulunmadım. Öyle büyük rakamları ödeyemem'' açıklamasında bulunmuştu.

DÜN NELER OLDU?

Okan Kurt'un şirketinden 36 milyon TL alacaklı olan Turkuaz Petrol A.Ş. dün haciz işlemi başlattı. Avukatlar ve haciz memurları, çiftin Beykoz'daki villasına gitti. Televizyon, bilgisayar, klima ve tablo gibi pek çok eşya kamyona yüklenerek götürüldü. Alacaklı şirketin avukatı Mustafa Büyükbaş, borçluların mal kaçırdığını da iddia etti. ''Çok sayıda TIR ve Hadımköy’deki gayrimenkul yakınlarının üzerine kaydedilmiş. Tespit sonrası bu varlıklara da haciz konuldu'' dedi.

Tüm bu yaşananların ardından Demet Akalın, Okan Kurt'tan boşanma kararı aldı. Çiftin davası bugün görülecek. Akalın, Okan Kurt'u Instagram hesabından da takipten çıkardı.

Demet Akalın'ın evinde haciz işlemi!

Demet Akalın'ın evinde haciz işlemi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: