'SON' DİZİSİNDE BU GECCE NELER OLACAK?

'Son' dizisinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Halil ve Aylin dudak dudağa öpüşecek...

Magazin

'SON' DİZİSİNDE BU GECCE NELER OLACAK? Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde;
Aylin ve Halil Selim'in yokluğunda birbirlerine destek olmaya çalışırlar. İkisinin de benzer yaralara sahip olması Halil ve Aylin'i bu güne kadar farkında olmadıkları bir yakınlığa iter.

Ali ve Kudret Selim'i bulmak için Bahman'ı ulaşmaya karar verir. Bahman'ın izini bulmak için ellerindeki tek şans Cevdet Korukan'dır. Cevdet Korukan'ı arayansa sadece onlar değildir.

Taner de komiseri Ali'nin suçlu olduğunu ispat etmek için Cevdet'in peşine düşer. Ali Cevdet'i bulmaya çabalarken Nihat'ın başından beri Cevdet için çalıştığını ve kendisine ihanet ettiğini öğrenir.

Ali Nihat'ın ihanetini öğrendikten sonra Kudret'in önerisiyle başka bir plan kurar. Hapisten kaçan Leyla İran'daki oğlu Mehdi'yi aramaya başlar. Amacı Mehdi'yi de alıp Norveç'e gitmektir. Oysa Mehdi ne Majid'in ne de Simon'ın yanındadır. Oğlunu bulmak için tehlikeye sürüklenen Leyla ise geri dönüşü olmayan bir karar verir.

Video yüklenemedi...

  • Son
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: