Son dönemin aranan ismi; Yasemin Karamisa

Ünlü model Yasemin Karamisa modelliğin yanı sıra oyunculuk ve sunuculuk alanlarında da kariyer yapmaya başladı.

Magazin

Son dönemin aranan ismi; Yasemin Karamisa 6 yıldır modellik yapan Yasemin Karamisa podyumların aranan yüzü haline geldi. Bir çok defilede yürüyen Karamisa, düzgün fiziği ve sporcu kimliği ile oldukça dikkat çeken isimlerden biri olmayı başardı. Kick boks ve tekvando eğitiminin yanı sıra sunuculuk ve oyunculuk eğitimleri de aldı. Bu anlamda da kendine güvenen Yasemin Karamisa oyunculuk alanında da oldukça başarılı olacağını inanıyor.


Aslen Bulgaristanlı olan güzel model şimdiden "Arka Sokaklar"da rol aldı bile. Dizinin 476. bölümünde Leyla karakterine hayat verdi. Ayrıca klip çekimlerinde de rol aldı. "Adım adım yeteneklerim ile güzel ve doğru insanlarla başarıya ulaşıyorum" diyen Karamisa basamakları hızlı adımlarla tırmanacağına emin.


Yasemin Karamisa ayrıca 2 aydır Kanal 34'te "Yasemin ile Uğurlu Dakikalar" isimli bir programın sunuculuğunu üstleniyor. "Yasemin ile Uğurlu Dakikalar" programına moda, sanat, medya, güzellik, spor, sağlık gibi konularda mesleğinde duyulmuş ve başarılı isimleri konuk oluyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: