Sonbahar Gökhan Tepe ile geçecek!

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce müzikseveri bir araya getirmeye devam ediyor.

Kültür-Sanat

Sonbahar Gökhan Tepe ile geçecek! Türk pop müziğinin önemli besteci ve yorumcularından Gökhan Tepe, Ekim ayında vereceği konserlerde Türkiye’nin dört bir yanından binlerce müzikseveri bir araya getirmeye devam ediyor.

Sanat hayatının 18.yılını 14 Ekim’de Sony Music etiketiyle yayımlanacak olan yepyeni çalışmasıyla kutlayacak olan Gökhan Tepe, 5 farklı şehirde gerçekleştireceği konserlerinde müzik kariyerinin en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Her konserinde dinleyicilerine unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşatan sanatçı; bu ayki konserlerine 5 Ekim’de Antalya’da başlayacak. 6 Ekim’de Mersin sahnesinde müzikseverlerle bir araya gelecek olan Gökhan Tepe, 17 Ekim’de Eskişehirli dinleyicileriyle buluşacak. Sinop Boyabat Festivali kapsamında 18 Ekim’de Sinop’da sahne alacak olan sanatçının Ekim ayındaki son durağı ise 28 Ekim’de Gaziantep olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: