Sonbahar-kış koleksiyonlarında öne çıkan renkler!

Bu sonbahar-kış döneminde öne çıkan renkleri merak ediyor musunuz? İşte detaylar...

Kadın

Sonbahar-kış koleksiyonlarında öne çıkan renkler! ÖNCE KENDİ RENGİNİZİ KEŞFEDİN
Şık olmak için öncelikle renk seçimine özen göstermeniz gerekiyor. Bunun için de öncelikle kendi renginizi keşfetmeniz gerekiyor. Sıcak alt tona sahipseniz soğuk tonlar sizi yorgun, enerjisi düşük olarak yansıtacaktır. Soğuk alt tona sahipseniz sıcak bir ton sizde rengin güzelliğini ortaya çıkaracak, ancak renk sizin önünüze geçecektir.

SEZONUN TREND RENKLERİ
Bu sezon çoğunlukla toprak tonlarının tercih edildiğini görüyoruz. Toprak renklerini canlandıran amber rengi ise sıcak tonları sevenlerin tercihi oluyor. Kırmızı ise her zamankinden daha fazla bu sezon ön planda çıkıyor. Örneğin kırmızı bir elbisenin fuşya bir ceketle kombin yaparak canlılığı elde edebilirsiniz.

VAHŞİ HAYVAN DESENLERİ VE ÜÇ BOYUTLU ÇİÇEK DESENLERİ ÖN PLANDA
Bu sezonun en önemli detaylarında biri de vahşi hayvan desenleri... Önceki yıllarda leopar vamp bir tarzı yansıtırken şimdilerde spor bir kıyafette de bu desenleri kullanarak tarz yaratabilirsiniz. Kumaşlarda ise üç boyutlu çiçek desenleri görülüyor.

AYNA TESTİ YAPIN

Renk ve stil enerjinizi yansıtmanın bir yoludur. Her sabah ayna testi yapmadan evden çıkmamalısınız. Çünkü kendinizi onaylamadığınızda başkalarından onay beklemek sizin için tedirginlik yaratacaktır. Ancak önemli olan sizin kendinizi onaylamanızdır. Sabah evden çıkmadan aynaya son kez baktığınızda enerjinizi yeterli görmediyseniz sizi mutlu edecek, size uygun bir renkle kendinizi tamamlamalısınız. Kendinizi onayladığınızda gününüzün daha iyi geçtiğine şahit olacaksınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir: