Sonbahar/Kış sezonunun en popüler 5 rengi!

Sonbahar/Kış koleksiyonlarının renk trendlerinde cesur görünümler yer alıyor. Pek bu renkler hangileri? İşte yeni sezonun en popüler 5 rengi...

Kadın

Sonbahar/Kış sezonunun en popüler 5 rengi! Red Pear

Sonbahar/Kış sezonunun romantik rengi olan “red pear”, yıldız parçaların yeni soluğu oldu. Koyu kırmızı tonlarından oluşan bu renk, dünya marklarının dokunuşlarıyla kusursuzluğunu kanıtladı. Soğuk günlerin ısısını artırmaya hazır olan “red pear”, yeni sezonda sık sık karşımıza çıkacak.

Valiant Poppy

Sezonun en trend renklerinden birine dönüşen “Valiant Poppy”, kırmızının en canlı tonu olarak trendlerde yerini aldı. Popüler olmayı her zaman başaran bu renk, Red Pear tonlarının gizemli tonlarıyla yarışacak ve daha iddialı daha çarpıcı olmak isteyenler için seçenek olacak. Dünya markalarının, özellikle elbise ve dış giyim tasarımlarında kullandığı bu trend renk, çok sevilecek.

Nebulas Blue

Alacakaranlığı andıran “Nebulas Blue” rengi, sezonun en gizemli renklerinden biri. Mavinin bu düşünceli tonu, dünya markalarının da en parlak seçimleri arasında. Gündüzden gecceye yepyeni bir soluk getirecek “Nebulas Blue” tonunun, kıyafetlerimize sık sık yansıyacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Ceylon Yellow

Koleksiyonları aydınlatmayı başaran “Ceylon Yellow”, egzotik dokunuşlarıyla sezona renk katmaya hazır. Sarının en baharatlı tonlarından biri olan bu popüler renk, dünya markalarının en göz alıcı tasarımlarına yeni bir soluk getiriyor.

Martini Olive

Sonbahar/Kış koleksiyonlarının en popüler renklerinden biri “Martini Olive”. Sessiz ve çok yönlü bu yeşil zeytin tonu, kombinlerin vazgeçilmez renklerinden biri olacak. Dünya markaları ise bu zeytin rengini trençkotları ve elbiselerinde kusursuzca kullandı. Özellikle ikinci bir cilt olarak deri dış giyim parçalarında göreceğiniz “Martini Olive”i siz de mutlaka seveceksiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: