Soner Sarıkabadayı'yı şaşırtan olay!

Mayıs ayında son single'ı olan “Yara Bandı” nı sevenleriyle buluşturan Soner Sarıkabadayı, radyolarda ve digital müzik platformlarındaki başarısını verdiği konserlerle taçlandırmaya devam ediyor.

Magazin

Soner Sarıkabadayı'yı şaşırtan olay! Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Fuarı Güneş Sahne'sinde yaklaşık 20 bin kişiye unutulmaz 3 saat yaşatan sanatçı, kendisine ait olan repertuarındaki tüm şarkılara seyircinin eşlik etmesinin kendisini herzaman çok özel hissettirdiğini söyledi.


Bu konserin unutulmaz ve tüm seyirciyle beraber Soner Sarıkabadayı'nın da şaşırmasına sebep olan "evlilik teklifi" olayıydı.Sanatçının koyu bir hayranı olan Doğan Özkoç kız arkadaşı olan Mehtap Turan'a evlilik teklifinde bulunmak için sanatçıdan yardım isteyerek binlerce kişinin huzurunda sahneden hayalini gercekleştirdi. Aldığı "evet" cevabıyla binlerce kişinin alkışını alan hayranına, Soner Sarıkabadayı da bir ömür mutluluk diledi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: